NewsyMetamorfozy Agaty Dudy. Stylista fryzur komentuje: “Prawdziwy niewypał”

Metamorfozy Agaty Dudy. Stylista fryzur komentuje: “Prawdziwy niewypał”

Agata Duda fot. East News
Agata Duda fot. East News
29.09.2023 14:39

Agata Duda od lat uparcie nosi blond fryzurę. Zwykle długość jej włosów sięgała ucha, teraz są już prawie do ramion. Redakcja Plotka postanowiła sprawdzić, jak żona prezydenta wyglądałaby po metamorfozie. Wszystko skomentował znany stylista fryzur.

Metamorfoza Agaty Dudy. Stylista fryzur komentuje

Redakcja Plotka sprawdziła, jak Agata Duda mogłaby wyglądać w innej fryzurze. Wszystko za sprawą programu do obróbki zdjęć.

Zacznijmy od prawdziwego szaleństwa na głowie. "Pofarbowaliśmy" Dudę na różowo - pisze Plotek. Co na to znany stylista fryzur? Liliowo - różowe włosy u Agaty Dudy to prawdziwy niewypał. Tego typu kolorystyka optycznie uwydatnia zaczerwienienia na twarzy pierwszej damy i zupełnie do niej nie pasuje. Tak odważne odcienie zdecydowanie lepiej sprawdziłyby się u nastolatki wybierającej się na szalony koncert - zauważył. 

Jak ekspert skomentował żonę prezydenta w prostej grzywce? Pasuje jej?

Przy kształcie twarzy pierwszej damy należy unikać prostych, geometrycznych linii w górnej części. Zdecydowanie lepszą opcją jest asymetryczne zaczesanie na bok - skwitował. 

No to może loki?

Agata Duda i połączenie fal w stylu retro z aktualną linią cięcia to istny koszmar. Fryzura bardziej przypomina perukę z minionej epoki niż współczesne uczesanie - powiedział krótko.

Co stylista powiedział o połączeniu siwych włosów i fryzurze na boba?

Ten kolor włosów i mocno podgolony bob to tragedia. W porównaniu z długimi blond pasmami jest prawdziwa przepaść. W połączeniu siwizny i boba nikomu nie jest dobrze - zaznaczył.

Stylista zgodził się, że ta jedna fryzura dodałaby Agacie Dudzie uroku

A jak Agata Duda wyglądałaby w długich blond włosach? Stylista w końcu wyraził aprobatę.

Agata Duda i długie włosy, czyli opcja idealna. Przedziałek pośrodku świetnie sprawdza się przy proporcjach twarzy pierwszej damy, a długie pasma dodają kobiecości. W końcu jest młodziej i świeżej. Taka opcja to doskonała propozycja dla Agaty Dudy - podsumował Michał Musiał.
Fot. Wojciech Olkusnik/East News, Warszawa, 28.06.2023. Gala finalowa Konkursu Lider Dostepnosci w Palacu Prezydenckim.
N/z: malzonka prezydenta Agata Kornhuazer-Duda
Fot. Wojciech Olkusnik/East News, Warszawa, 28.06.2023. Gala finalowa Konkursu Lider Dostepnosci w Palacu Prezydenckim. N/z: malzonka prezydenta Agata Kornhuazer-Duda
Fot. Wojciech Olkusnik/East News, Warszawa, 28.06.2023. Gala finalowa Konkursu Lider Dostepnosci w Palacu Prezydenckim.
N/z: malzonka prezydenta Agata Kornhuazer-Duda
Fot. Wojciech Olkusnik/East News, Warszawa, 28.06.2023. Gala finalowa Konkursu Lider Dostepnosci w Palacu Prezydenckim. N/z: malzonka prezydenta Agata Kornhuazer-Duda
30.06.2023 Warszawa Spotkanie Pary Prezydenckiej z przedstawicielami Polonii i Polakow za granica 
fot Jacek Dominski/REPORTER
n/z: Agata Kornhauser-Duda
30.06.2023 Warszawa Spotkanie Pary Prezydenckiej z przedstawicielami Polonii i Polakow za granica fot Jacek Dominski/REPORTER n/z: Agata Kornhauser-Duda
Fot. Piotr Molecki/East News, Warszawa, 30.06.2023. VI Zjazd Polonii i Polakow z Zagranicy. Spotkanie Pary Prezydenckiej z przedstawicielami Polonii i Polakow za Granica w Palacu Prezydenckim.
N/z: Agata Kornhauser-Duda, Andrzej Duda
Fot. Piotr Molecki/East News, Warszawa, 30.06.2023. VI Zjazd Polonii i Polakow z Zagranicy. Spotkanie Pary Prezydenckiej z przedstawicielami Polonii i Polakow za Granica w Palacu Prezydenckim. N/z: Agata Kornhauser-Duda, Andrzej Duda
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także