NewsyKulisy wielkiej metamorfozy Shiloh Jolie-Pitt. Nagła przemiana to zasługa córki innej znanej pary. "Chciała być tak samo stylowa jak ona"

Kulisy wielkiej metamorfozy Shiloh Jolie-Pitt. Nagła przemiana to zasługa córki innej znanej pary. "Chciała być tak samo stylowa jak ona"

Metamorfoza Shiloh Jolie-Pitt
Metamorfoza Shiloh Jolie-Pitt
Elwira Szczepańska
13.04.2023 06:00

Obie mają rodziców, którzy stale goszczą na okładkach kolorowej prasy, są wielkimi gwiazdami Hollywood. Jedna wychowywała się wśród gromadki rodzeństwa, druga jest jedynaczką, ale obie połączyła wielka przyjaźń, o której nikt do tej pory nie wiedział. Nawet to, że obecnie mieszkają daleko od siebie, nie zepsuło relacji. Więcej – wzmocniło ją. To ona stoi za zmianą wizerunku córki Brada i Angeliny – Shiloh Jolie-Pitt.

Kto stoi za metamorfozą Shiloh Jolie-Pitt?

Nigdy w Hollywood nie było bardziej oczekiwanych porodów niż w roku 2006. To wtedy megagwiazdy Katie Holmes i Tom Cruise powitali swoją córeczkę – zaledwie pięć tygodni przed tym, jak Brad Pitt i Angelina Jolie ogłosili narodziny swojego pierwszego biologicznego dziecka.

Teraz Suri Cruise i Shiloh Jolie-Pitt mają 16 lat – i po raz pierwszy New Idea może ujawnić sekret, który nie wyszedł na jaw od lat, a mianowicie chodzi o przyjaźń między dwiema najsłynniejszymi nastolatkami na świecie.

Niewiele osób wie, że kiedy były naprawdę małe i mieszkały w Los Angeles, ich mamy poznały je ze sobą - mówi  informator - Angelina i Katie nigdy nie były blisko, ale ze względu na córki utrzymywały kontakt. Poziom sławy, zanim zdążyły nawet zacząć mówić, sprawił, że uznały, że każda z nich będzie potrzebowała przyjaciela w tym samym wieku, który zrozumiałby, w jakich warunkach dorasta.

Pomimo miana dzieci supergwiazd, Suri, która zadebiutowała na okładce Vanity Fair i Shiloh, która została przedstawiona światu już jako niemowlę w magazynie People, dzięki rodzicom mogły mimo wszystko dorastać z dala od blasku fleszy.

Jak Suri wpływa na Shiloh?

Chociaż te dwie przyjaciółki mają ten sam status, są bardzo różne. Shiloh mieszkała w Hollywood przez większość swojego życia i szybko stała się typową kalifornijską dziewczyną.

Jeździ na deskorolce i tańczy hiphop – wyjaśnia informator.

Zauważył także, że ​​Suri i Katie opuściły Hollywood kilka lat temu i mają dom w Nowym Jorku.

Suri ma obsesję na punkcie krawiectwa, odwiedza Guggenheima i uczęszcza na lekcje baletu. Shiloh i Suri to bardzo różne młode kobiety, ale ich przyjaźń trwa.

Słynne nastolatki często rozmawiają przez WhatsApp i Snapchat, i co najlepsze, nie interesują się tym, czy świat wie o ich bliskiej przyjaźni. Według New Idea Suri miała wpływ na wielką przemianę Shiloh. Gdy tylko zaczęła jej podsyłać zdjęcia inspiracji na jej nowy wizerunek, ta natychmiast je zaakceptowała i zaczęła wdrażać w życie.

Pokazała wszystko stylistce matki, a ta od razu zaczęła działać. Suri ma dobry wpływ na Shiloh, a "efekty" ich przyjaźni mogliśmy podglądać na czerwonych dywanach, gdy Angelina promowała swój ostatni film. […] Córka Jolie wszystkie looki konsultowała z Suri – czytamy na łamach tabloidu.

Rzeczywiści metamorfoza Shiloh jest imponująca, a do tego podszyta przyjaźnią z jedną z najpiękniejszych nastolatek w branży.

  • Suri Cruise - stylizacja
  • Suri Cruise w dzieciństwie
  • Suri Cruise jest podobna do Katie Holmes
  • Najbardziej zaskakująca przyjaźń Hollywood
  • Shiloh Jolie-Pitt
  • Angelina Jolie with daughters Knox Jolie-Pitt (L) Shiloh Jolie-Pitt (R)  during the Red Carpet of movie 'Eternals' at the 16th Rome Film Festival, Rome, ITALY-24-10-2021, Credit:Maria Laura Antonelli / Avalon
  • Angelina Jolie z Shiloh i Zaharą na zakupach
  • Angelina Jolie, Shiloh Nouvel Jolie-Pitt, Zahara Marley Jolie-Pitt w Rzymie
[1/8] Suri Cruise - stylizacja
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także