NewsyPaul Walker skończyłby 46 lat. Córka aktora opublikowała poruszające zdjęcie z domowego archiwum

Paul Walker skończyłby 46 lat. Córka aktora opublikowała poruszające zdjęcie z domowego archiwum

Meadow Walker i Paul Walker
Meadow Walker i Paul Walker
Marta P.
13.09.2019 06:00, aktualizacja: 13.09.2019 11:03

Paula Walkera, poznaliśmy przede wszystkim dzięki serii filmów Szybcy i Wściekli, często podkreślał w wywiadach, że jego córka jest jego oczkiem w głowie. Niemal w każdej rozmowie wspominał córkę. Łączyła ich wyjątkowa więź. Kiedy aktor zginął w wypadku, Meadow Walker przeżyła straszną tragedię.

Meadow Walker uczciła urodziny ojca

Od wypadku Paula Walkera minęło sporo czasu. Meadow Walker zdążyła wyrosnąć na piękną kobietę. Przypomnijmy, że zrobiło się o niej głośno cztery lata temu kiedy wniosła oskarżenie wobec Porsche, twierdząc, że koncern nie zadbał o bezpieczeństwo w swoich autach, bo samochód miał nieprawidłowo zaprojektowane systemy bezpieczeństwa. Według prawników chodzi o pasy, które uwięziły Walkera i uniemożliwiły mu wydostanie się z auta. Fragment pozwu mówi, że w czasie, gdy pojawił się ogień, prawdopodobnie Paul Walker wciąż żył.

Co jakiś czas na swoim Instagramie publikuje wzruszające posty, które świadczą o tym, że dziewczyna ciągle tęskni za ojcem i nie pogodziła się do końca z jego śmiercią. 

Ostatnio pojawił się post z okazji 46. urodzin Paula Walkera. Pewnie świętowaliby je razem, gdyby nie ten straszny wypadek.

Wszystkiego najlepszego dla najcudowniejszej duszy, jaką kiedykolwiek spotkałam - napisała dziewczyna.

Jak zginął Paul Walker?

Paul Walker zginął 30 listopada 2013 roku w wypadku samochodowym w Santa Clarita. Aktor brał wówczas udział w akcji charytatywnej. Wraz z doradcą finansowym, Rogerem Rodasem, wybrali się przejażdżkę Porsche, który stanowił główną atrakcję imprezy. Niestety wskutek nadmiernej prędkości, Roger stracił panowanie nad samochodem, uderzył w latarnię i w drzewo. Auto stanęło w płomieniach, a obaj panowie zginęli.

Wypadek Paula Walkera wstrząsnął nie tylko jego rodziną, ale także kolegami z planu filmu Szybcy i Wściekli. Kilka miesięcy po jego śmierci Vin Diesel upamiętnił go w ponad 18-minutowym video, które zamieścił w sieci. W portalach internetowych fani zamieszczali wspomnienia i pożegnania.

  • Paul Walker z córką Meadow w dzieciństwie
  • Paul Walker z córką Meadow
  • Meadow Walker - jak wygląda córka Paula Walkera?
  • Zdjęcia Meadow Walker na Instagramie
  • Slider item
  • Meadow Walker i Hania Riley Sinclair na wspólnym zdjęciu
  • Meadow Walker skończyła 20 lat
  • Paul Walker z córką Meadow
[1/8] Paul Walker z córką Meadow w dzieciństwie
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także