NewsyCórka Paula Walkera wyrosła na kipiącą zmysłowością kobietę. Swoją golizną już zaczyna mieszać w mediach

Córka Paula Walkera wyrosła na kipiącą zmysłowością kobietę. Swoją golizną już zaczyna mieszać w mediach

Meadow Walker
Meadow Walker
Marta Borkowska
08.05.2020 15:20, aktualizacja: 08.05.2020 15:51

Paul Walker zginął śmiercią tragiczną 30 listopada 2013 roku. To straszne wydarzenie miało miejsce podczas aukcji charytatywnej, gdy razem ze swoim przyjacielem, Rogerem Rodasem, współzałożycielem organizacji Reach Out Worldwide, wyruszyli na krótką przejażdżkę główną atrakcją aukcji – nowym porsche carrerą GT. Pod wpływem nadmiernej prędkości mężczyzna stracił panowanie nad autem, a następnie uderzył w latarnię i drzewo. Aktor i jego przyjaciel zginęli na miejscu.

Meadow, córka Paula, miała w chwili katastrofy zaledwie 14 lat. Bardzo mocno przeżyła stratę ukochanego ojca. Aktualnie kontynuuje jego dziedzictwo, prowadząc fundację jego imienia. W chwilach wolnych zajmuje się także modelingiem.

Córka Paula Walkera pokazała odważne zdjęcia na Instagramie

Meadow Walker wyrosła na piękną kobietę. Aktualnie ma 21 lat i podbija internet. Jej konto na Instagramie cieszy się ogromną popularnością – w tej chwili obserwuje ją ponad 2,2 miliona obserwujących i nic w tym dziwnego, gdyż jej uroda naprawdę powala na kolana. Do tego wszystkiego dochodzi szczupła i nienaganna sylwetka.

Ostatnio Meadow zdecydowała się zaskoczyć swoich fanów i wrzuciła zdjęcia, które odbiły się szerokim echem wśród jej fanów. Na udostępnionym poście widzimy Meadow, która nieskrępowana pozuje w domu bez makijażu oraz bielizny. Córka Paula Walkera ma na sobie jedynie zwykły, biały i prześwitujący top. W opisie oznaczyła swoją przyjaciółkę – Kaię Gerber.

Na tych fotografiach zauważyć można zdumiewające podobieństwo Meadow do zmarłego ojca. Oczywiście to nie był tylko jeden element, na który obserwatorzy zwrócili uwagę. Wielu z nich odważyło skomentować się także jej kształty:

  • Twoje ciało jest boskie.
  • Widzę podobieństwo do taty. Wyrosłaś na piękną kobietę.
  • Wow! Co za odważna sesja, jestem pod wrażeniem Twojej urody!
  • Czy wiesz, że Cie kocham?

Z taką urodą córce Paula wróżymy wielką karierę.

Meadow Walker
Meadow Walker
Meadow Walker
Meadow Walker
Obraz
Meadow Walker – córka Paula Walkera
Meadow Walker – córka Paula Walkera
Meadow Walker skończyła 20 lat
Meadow Walker skończyła 20 lat
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także