NewsyKsiądz z "Rancza" wziął ślub! Mamy zdjęcie z ceremonii. Uroda jego żony ścina z nóg. Biała suknia tylko ją podkreśliła

Ksiądz z "Rancza" wziął ślub! Mamy zdjęcie z ceremonii. Uroda jego żony ścina z nóg. Biała suknia tylko ją podkreśliła

Mateusz Rusin wziął ślub
Mateusz Rusin wziął ślub
Aneta Błaszczak

29.11.2022 20:00, aktual.: 29.11.2022 20:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ranczo, to serial, który od pierwszego odcinka podbił serca widzów TVP. Zadebiutował na antenie Telewizji Polskiej w 2006 roku i przez dekadę losy mieszkańców wsi Wilkowyje fani śledzili z zapartym tchem. W bardzo zabawny sposób odzwierciedlał on bowiem życie społeczności w niewielkiej wsi na Podlasiu. Wiele osób wierzyło, że produkcja będzie trwała wiecznie, jednak ostatni klaps na planie zapadł w 2016 roku i od tamtej pory widzowie czekają na powrót swoich ulubieńców na ekrany telewizorów.

W tej sprawie nastała jednak stagnacja. Początkowo planowano, by Ranczo wróciło, ale na duży ekran. Śmierć Pawła Królikowskiego, który wcielał się w jedną z głównych ról, czyli postać Kusego – partnera czołowej bohaterki Lucy, mocno pokrzyżowała te plany. Aktualnie rozpoczęcie zdjęć cały czas oddala się w czasie i nie pojawiają się żadne konkrety na ten temat.

Mateusz Rusin wziął ślub. Żona aktora

Chociaż serial kilka lat temu zniknął z anteny, to aktorzy, którzy w nim grali, nadal cieszą się wielką sympatią widzów. Wśród nich pojawiły się dobrze znane gwiazdy takie jak: Cezary Żak, Artur Barciś, Katarzyna Żak, czy Dorota Chotecka. Nie zabrakło też równie ważnych postaci drugoplanowych.

W rolę wikarego na plebanii wcielił się Mateusz Rusin. Bohater przez niego grany odznaczał się spokojnym usposobieniem i wyjątkowym poczuciem humoru, czym szybko zdobył sympatię fanów tej produkcji. Na co dzień aktor pracuje w swoim zawodzie, występując w teatrach. Jego kariera na deskach kwitnie, podobnie jak życie uczuciowe.

Niedawno serialowy ksiądz z Rancza został ojcem. Teraz media obiegła kolejna wspaniała wiadomość. Mateusz Rusin wziął ślub.

34-letni przystojniak od 15 listopada zmienił status swojego związku. Para pobrała się w stołecznym kościele pod wezwaniem św. Wawrzyńca. O wszystkim poinformowała agencja aktorka, która na co dzień współpracuje z mężczyzną:

W minioną sobotę Pola Sawicka i Mateusz Rusin powiedzieli sobie TAK. Młodej Parze gratulujemy i życzymy wszystkiego szczęśliwego!

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=564515465682281&id=100063714963521

Kim jest Pola Sawicka, żona Mateusza Rusina?

O żonie Rusina możemy dowiedzieć się więcej z portalu społecznościowego. Na Facebooku udostępniła kilka informacji na swój temat. Głównie dotyczą jej wykształcenia. Pola jest absolwentką warszawskiego liceum im. Narcyzy Żmichowskiej. Uczyła się na SGGW, Uniwersytecie w Granadzie oraz na kierunku żywienie w Wyższej Szkole Rehabilitacji.

Musimy przyznać, że uroda żony Mateusza Rusina ścina z nóg. W galerii znajdziecie dwa z wielu zdjęć, jakie Pola udostępniła do wglądu internautom odwiedzającym jej profil.

Pola Sawicka – żona Mateusza Rusina
Pola Sawicka – żona Mateusza Rusina
Pola Sawicka – żona Mateusza Rusina
Pola Sawicka – żona Mateusza Rusina
Kim jest Pola Sawicka, żona Mateusza Rusina?
Kim jest Pola Sawicka, żona Mateusza Rusina?
Mateusz Rusin. Jesienna ramówka TVN 2022
Mateusz Rusin. Jesienna ramówka TVN 2022
Mateusz Rusin - premiera To musi być miłość
Mateusz Rusin - premiera To musi być miłość
Mateusz Rusin | fot. AKPA
Mateusz Rusin | fot. AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także