NewsyKacperek z "Rodzinki.pl" szybko znalazł nowe zajęcie. Od tej strony go nie znaliśmy

Kacperek z "Rodzinki.pl" szybko znalazł nowe zajęcie. Od tej strony go nie znaliśmy

Mateusz Pawłowski
Mateusz Pawłowski
Krystyna Miśkiewicz
07.05.2020 11:00, aktualizacja: 07.05.2020 16:41

Serial Rodzinka.pl od dziewięciu lat bawił i wzruszał miliony widzów TVP. Komediowy sitcom był wielkim hitem. Losy rodziny Boskich przyciągały przed ekrany telewizorów całe pokolenia. Popularność dzięki tej produkcji zyskały takie gwiazdy jak: Julia Wieniawa, Adam Zdrójkowski, Wiktoria Gąsiewska i Maciej Musiał. Fani serialu w szczególności pokochali najmłodszego z bohaterów – Kacperek, w którego rolę wcielał się Mateusz Pawłowski.

Mateusz Pawłowski pokazał swój nowy talent

Młody aktor, mimo że nie jest w żaden sposób związany z muzyką, postanowił wesprzeć walkę z koronawirusem i wykonać swój autorski utwór w ramach Hot 16 Challenge 2. Mateusz Pawłowski nie jest profesjonalnym raperem, dlatego przed samym wykonaniem piosenki przeprosił widzów i poprosił ich o wyrozumiałość.

Mateusz w swoim utworze nawiązał przede wszystkim do serialu Rodzinka.pl. Fani, mimo jego obaw, byli zachwyceni wykonaniem.

Tu Kacperek z rodzinki - czyli mały Boski, gdy miałem 7 lat, to myliłem zgłoski.Na lekarzy dziś zbieramy z czystej troski, bo batmana zjadł jakiś pajac z wioski – rapuje.

Obserwatorów chłopaka najbardziej jednak rozbawił fragment o serialowym ojcu Kacperka, w którego wcielał się Tomasz Karolak.

Wszedłem w ten bit i wszedłem na pewniaka. Jak robi to żarcie w szparę Karolaka. Gdy widzisz moją zmianę, nie ma już szczeniaka, bo czas szybko minął, a to niezła draka.

Mateusz szybko znalazł sobie nowe zajęcie. Kto wie, może w czasie kwarantanny nagra kolejne rap-kawałki?

Instagram: Hot 16 Challenge 2. Na czym polega?

Hot 16 Challenge 2 internetowa akcja, która była już popularna kilka lat temu. Teraz wróciła do sieci ze względu na pandemię koronawirusa. Biorący udział w wyzwaniu muszą stworzyć krótki, liczący 16 wersów utwór. Akcja ma na celu finansowe wsparcie walki z pandemią COVID-19. Do inicjatywy przystąpiło wiele polskich gwiazd. Swoje utwory zaprezentowali już: Taco Hemingway, Paweł Domagała, czy Tede. Do akcji włączają się również osoby, które na co dzień odnoszą sukcesy w innych dziedzinach niż muzyka.

  • Julia Wieniawa, Olga Kalicka i Mateusz Pawłowski - Ramówka TVP
  • Emilia Dankwa, Mateusz Pawłowski - Rodzinka.pl
  • Mateusz Pawłowski - Noworoczny Obiad z Gwiazdami 2016
  • Emilia Dankwa i Mateusz Pawłowski w 2017 roku
  • Emilia Dankwa i Mateusz Pawłowski w 2014 roku
  • Emilia Dankwa i Mateusz Pawłowski w 2014 roku
  • Mateusz Pawłowski w Bake Off - Ale ciacho!
[1/7] Julia Wieniawa, Olga Kalicka i Mateusz Pawłowski - Ramówka TVP
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także