Wywiady ExclusiveKajetan Góra pracował w McDonaldzie i ma swojego psychofana! Razem z Mateuszem Magą opowiedzieli nam o amerykańskim filmie

Kajetan Góra pracował w McDonaldzie i ma swojego psychofana! Razem z Mateuszem Magą opowiedzieli nam o amerykańskim filmie

Wywiad z Kajetanem Górą i Mateuszem Magą
Wywiad z Kajetanem Górą i Mateuszem Magą
Ewelina Buchnajzer
20.08.2015 06:10

Mateusz Maga to uczestnik "Top Model", a Kajetan Góra - uwielbiany przez gwiazdy fryzjer. Co ich łączy? Androgeniczny typ urody, który zdarza się niezwykle rzadko. Jest to ewenement na skalę światową i właśnie dlatego zaproponowano im występ w amerykańskim filmie dokumentalnym.

O tym wspólnym projekcie opowiedzieli w studiu Dzień Dobry TVN. A my zapytaliśmy ich o szczegóły i dowiedzieliśmy się jak wyglądało ich życie w czasach szkolnych.

W podstawówce cały czas czułem, że jestem na uboczu, nie byłem akceptowany, nazywano mnie mami-synkiem. Ciężko mi było zintegrować się z jakąkolwiek grupą. W liceum postanowiłem, że coś zmienię i może będą szczęśliwszy i dopasowałem się. Ściąłem włosy na jeżyka, zacząłem chodzić ubrany tak jak koledzy z klasy, ale nic się nie zmieniło. Straciłem 4 lata życia - mówi Kajetan.

Z kolei Mateusz Maga najtrudniejszy okres przeżył po tym, jak wyszedł z domu "Top Model".

Taki przejaw tego hejterstwa dotknął mnie po opuszczeniu top model. Rzeczywiście był to bardzo trudny okres. Już mogę powiedzieć, że to był jeden z najtrudniejszych okresów w moim życiu. I na pewien okres odciąłem się od swoich znajomych i unikałem rozmów z moją rodziną, a to właśnie moja mama pomogła mi w tym, żeby przetrwać ten trudny okres - dodaje Mateusz.

Posłuchajcie, co nam jeszcze zdradzili.

Kajetan Góra, Mateusz Maga
Kajetan Góra, Mateusz Maga
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także