NewsyKoronawirus niszczy życie Marzeny Kipiel-Sztuki. Bardzo smutne słowa gwiazdy "Kiepskich"

Koronawirus niszczy życie Marzeny Kipiel-Sztuki. Bardzo smutne słowa gwiazdy "Kiepskich"

Marzena Kipiel-Sztuka
Marzena Kipiel-Sztuka
Krystyna Miśkiewicz

19.10.2020 19:40, aktual.: 19.10.2020 20:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marzena Kipiel-Sztuka od ponad dwóch dekad związana jest z serialem Świat Według Kiepskich. Sitcom Polsatu na antenie emitowany jest od 1999 roku. Od pierwszego odcinka pokochali go wszyscy widzowie. Aktorka, która wciela się w rolę serialowej Halinki, od razu zyskała sympatię widzów. Zabawne perypetie żony głównego bohatera znają zarówno starsi jak i młodsi miłośnicy tej produkcji. Serial niezmiennie już bawi kolejne pokolenie.

Podczas pandemii koronawirusa gwiazda mocno przestrzega narzuconych restrykcji. Wstrzymanie zdjęć do wszystkich telewizyjnych produkcji wymusiło przymusowy urlop. Jednak w maju, gdy sytuacja wydawała się być opanowana, gwiazdy znowu musiały wrócić do pracy. Rząd ze względu na obecną sytuację wprowadził szereg bardzo restrykcyjnych obostrzeń. Przez ostatnie dni liczba osób zarażonych wzrasta wręcz lawinowo. Każdego dnia odnotowuje się kilka tysięcy nowych przypadków. Sytuacja jest naprawdę poważna. Marzena Kipiel-sztuka powiedziała, czego obawia się najbardziej w związku z pandemią.

Marzena Kipiel-Sztuka boi się o swoje życie

Aktorka po kilku tygodniach kwarantanny mogła ponownie wrócić na plan ulubionego serialu. Gwiazda jest jednak w grupie podwyższonego ryzyka. Przypomnijmy, że Covid-19 jest szczególnie groźny dla osób starszych. Jak podają specjaliści, z każdym rokiem ryzyko zachorowania, jak i przykrych powikłań znacznie wzrasta. Serialowa Halinka Kiepska zdradziła, czego obawia się w tej sytuacji najbardziej. O swoich lękach opowiedziała w rozmowie z dziennikiem Fakt.

Ludzie boją się tego, czego nie znają. Ja boję się śmierci. Może dlatego, że nie chodzę do kościoła. Staram się nie kusić losu. Jak przechodzę przez ulicę, to patrzę w lewo, potem w prawo, żeby nie przejechał mnie samochód.

Marzena zdradziła także, w jaki sposób świętowała swoje ostatnie urodziny. Niestety nie był to czas na huczne imprezy.

Jestem osobą zdyscyplinowaną i przestraszoną sytuacją pandemiczną. Nie było imprezy, bo jestem w grupie ryzyka, gdyż niestety palę papierochy okropne i wolę nie kusić losu.

Podczas wywiadu opowiedziała też, w jaki sposób stara się zabezpieczać przed zagrożeniem, jakie niesie pandemia.

Nie dezynfekuję mieszkania nie wiadomo czym, bo obawiam się, że pies mi się otruje. Jem warzywa, owoce, wietrzę pokoje, a ręce myję tak jak zwykle. Jak wychodzę w nocy z psem, to zawsze w maseczce, którą później piorę i prasuję.

Marzena Kipiel-Sztuka w tym roku skończyła 55 lat. Aktorka postanowiła zatem bardzo racjonalnie podejść do wszystkich narzuconych restrykcji związanych z Covid-19.

Marzena Kipiel-Sztuka, Barbara Mularczyk plan Swiat według kiepskich 2016
Marzena Kipiel-Sztuka, Barbara Mularczyk plan Swiat według kiepskich 2016
Marzena Kipiel-Sztuka jak schudła?
Marzena Kipiel-Sztuka jak schudła?
Marzena Kipiel-Sztuka - Polsat, 25 lat
Marzena Kipiel-Sztuka - Polsat, 25 lat
Marzena Kipiel-Sztuka
Marzena Kipiel-Sztuka
Marzena Kipiel-Sztuka
Marzena Kipiel-Sztuka
Marzena Kipiel-Sztuka - wiosenna ramówka Polsatu 2016
Marzena Kipiel-Sztuka - wiosenna ramówka Polsatu 2016
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także