NewsyMartyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski wzięli ślub! Są zdjęcia z ceremonii!

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski wzięli ślub! Są zdjęcia z ceremonii!

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski wzięli ślub
Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski wzięli ślub
Elwira Szczepańska

16.10.2020 20:00, aktual.: 16.10.2020 21:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski wzięli ślub. Zdjęciem z ceremonii podzielili się na social mediach. Jak opisują ten dzień i jak wyglądali?

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski wzięli ślub

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie od razu potwierdzili swój związek. O ich relacji zaczęło robić się głośno na początku 2018 roku. Z czasem przestali się jednak ukrywać i zaczęli pojawiać się na branżowych imprezach, a w social mediach można było ich wspólne zdjęcia. Swój medialny debiut zaliczyli na jednej z sopockich imprez. Pozowali do zdjęć wtuleni w siebie, nie pozostawiając złudzeń, że łączy ich znacznie więcej, niż tylko przyjaźń.

Ich uczucie kwitnie, więc naturalne było, że się zaręczyli. O fakcie poinformował długo po czasie podróżniczka.

Tak. Zaręczyliśmy się. Tyle, że na początku 2019 roku, więc tak dawno temu, że stało się to dla nas naturalne. Przez cały ten czas noszę pierścionek z meteorytem. Tylko nikt tego nie zauważył. I dobrze. Bo to intymne wydarzenie i nie planowaliśmy się nim szeroko dzielić.

Martyna w rozmowie z reporterką Jastrząb Post dodała, że pierścionek zaręczynowy jest wykonany z niezwykle wyjątkowego materiału:

Pierścionek jest kosmiczny, cudowny i zaskakujący. 4 miliardy 565 milionów lat ma ten meteoryt. Jest w tym naprawdę wielka moc. Ale myślę, że ja i Przemek należymy do osób, które są pomysłowe, kreatywne. Więc ślub pewnie byłby kosmicznym wydarzeniem. Na pewno dla nas osobiście.

Dzisiaj na Instagramie dziennikarza pojawił się post, który zelektryzował sieć. Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski wzięli ślub. Zaskoczyli wszystkich. Zrobili to we własnym, niepowtarzalnym stylu. Zdjęciem podzielili się w sieci. Ona w białej sukni z welonem, on w eleganckiej, kraciastej marynarce. Oboje pokazują dłonie z obrączkami symbolizującymi ich miłość.

Dzisiaj wiele się zmieniło, choć dla nas nie zmieniło się nic. Jesteśmy małżeństwem. Życzcie nam dobrze - napisał dziennikarz.

Młoda para wyglądała cudnie. Kto by się spodziewał, że Martyna Wojciechowska założy białą kreację z welonem? Zaprojektowała jej dla nie Viola Piekut. Miejsce ich zaślubin także było niezwykłe. Nie wyobrażamy sobie, żeby było inaczej. Znaleźli klimatyczną stodołę przerobiona na dom weselny, wszystko wśród natury. Na pierwszy taniec wybrali przebój Pink – Try.

Pod postem zaroiło się od gratulacji od zaskoczonych, ale jakże szczęśliwych z powodu szczęścia ulubieńców, internautów.

 • Dużo szczęścia i miłości!Żeby wasza miłość z każdym rokiem była jeszcze mocniejsza! Szczęśliwej i ciekawej wspólnej podrozy.
 • Gratulacje bądźcie szczęśliwi i kochajcie się tak zawsze.
 • Cudownie!!! Gratulacje!! Jeszcze więcej miłości i cudownej wspólnej podróży przez resztę życia.
 • Gratulacje! pasujecie do siebie jak mało kto.
 • Ojej, ale czad. Gratulacje - piszą.

Piękna niespodzianka w ten piątkowy wieczór. Gratulacje na nowej drodze życia!

 • Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski wzięli ślub
 • Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski – zdjęcie z wesela
 • Pierścionek zaręczynowy Martyny Wojciechowskiej
 • Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski
 • Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski
 • Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski
 • Martyna Wojciechowska - Dzień Chłopaka 2020
[1/7] Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski wzięli ślub
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także