NewsySyn Bieniuka i Gliwińskiej skończył 3 lata. Martyna świętuje urodziny Kazika z nowym partnerem. Niezły z niego przystojniak

Syn Bieniuka i Gliwińskiej skończył 3 lata. Martyna świętuje urodziny Kazika z nowym partnerem. Niezły z niego przystojniak

Martyna Gliwińska
Martyna Gliwińska
Krystyna Miśkiewicz

11.03.2023 11:20, aktual.: 11.03.2023 16:19

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jarosław Bieniuk przez wiele lat był związany z Anną Przybylska. Para doczekała się trojga dzieci, ale ich szczęśliwe życie przerwała śmierć jego ukochanej. Na wiele lat pogrążył się w żałobie, ale z czasem były piłkarz zaczął układać sobie życie na nowo. Obecnie jest w szczęśliwym związku z Zuzanną Pactwą, która złapała świetny kontakt z jego dziećmi. Zanim jednak poznał modelkę, spotykał się z projektantką wnętrz, Martyną Gliwińską.

Para rozstała się tuż po tym jak przyszła mama zaszła w ciążę. Mimo że nie są już razem, Jarosław uczestniczy w życiu najmłodszej pociechy i z publikacji w social mediach wiadomo, że regularnie widuje synka.

Kazik jest oczkiem w głowie swojej mamy, która jak wiadomo jest zaręczona z nowym partnerem i szykuje się do ślubu. Zanim jednak dojdzie do ceremonii czekał ją jeszcze jeden ważny dzień - mały Kazik świętował trzecie urodziny.

Martyna Gliwińska pokazała zdjęcia z urodzin syna

Martyna nie ukrywała nigdy, że początki macierzyństwa i sama ciąża nie były dla niej łatwe. Synek jednak rozkochał ją w sobie bez pamięci, a w sieci dodaje sporo zdjęć i nagrań, na których możemy zobaczyć, jak zdrowo rośnie i rozwija się chłopiec. Kazik właśnie świętował trzecie urodziny. Tym wyjątkowym dniem Martyna postanowiła pochwalić się w sieci.

Zanim jednak chłopiec cieszył się urodzinową imprezą i tortem z bohaterami ulubionej bajki, mama zabrała go do fryzjera. W salonie przystosowanym dla najmłodszych chłopiec nieco skrócił włosy, a później czekała na niego świetna zabawa.

Przy okazji publikacji słodkiego wideo, które podsumowało najszczęśliwsze chwile Martyny i Kazika, pochwaliła się ona przystojnym partnerem, który traktuje chłopca, jak własne dziecko. Wszystko zobaczycie w naszej galerii.

Martyna Gliwińska o ślubie. Co nam powiedziała?

Martyna Gliwińska jeszcze w zeszłym roku udzieliła wywiadu Jastrząb Post, w którym opowiedziała o ślubie. W rozmowie z naszą reporterką zdradziła, że jeszcze nie ma ustalonej daty ceremonii. Wie jednak, że będzie to skromna ceremonia. Jej marzeniem jest to, by odbyła się we włoskiej Toskanii.

Mam w planach ślub. Aczkolwiek nie zaczęliśmy tego planować tak dokładnie więc nie znamy żadnej daty. Wiemy mniej więcej gdzie to ma być i że będzie to taka mała uroczystość. Już nawet przymierzałam suknie ślubne. Mamy marzenie, aby ślub odbył się w Toskanii. Suknia kojarzy mi się z taką włoską klasyką, więc może coś w tą stronę. Ten miniony rok był wyjątkowy, więc pewnie ten przyszły również taki będzie.

Trzymamy kciuki za realizację tego planu!

  • Martyna Gliwińska - 3. urodziny syna
  • Martyna Gliwińska - 3. urodziny syna
  • Martyna Gliwińska - 3. urodziny syna
  • Martyna Gliwińska - 3. urodziny syna
  • Martyna Gliwińska - 3. urodziny syna
  • Martyna Gliwińska - 3. urodziny syna
  • Martyna Gliwińska - 3. urodziny syna
  • Martyna Gliwińska - 3. urodziny syna
  • Martyna Gliwińska - 3. urodziny syna
[1/9] Martyna Gliwińska - 3. urodziny syna
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także