Będzie się działo bardzo dużo nowych rzeczy. Niespodziewanie wydarzą się takie historie... Nie wiem na ile moge mówić co się wydarzy. Oczywiście Ola znowu się zakocha i jak to zwykle bywa z jej miłościami - to nie będzie zbyt szczęśliwa miłość no i nie chciałabym zbyt dużo zdradzać, ale będzie bardzo dużo zwrotów akcji i nieoczekiwanych wydarzeń. Ola będzie z chłopakiem. Jeśli chodzi o wątek z dziewczyną, to trzeba się przygotować. Ja nigdy nie byłam z dziewczyną, ale oglądałam dużo filmów i rozmawiałam ze znajomymi. Z Julką, z którą grałyśmy parę chciałyśmy pokazać miłość do drugiego człowieka, a nie jako miłość kobiety do kobiety. Żałuję, że ten wątek tak szybko i nagle się skończył. Można to było trochę bardziej delikatnie wyprowadzić - mówi Wierzbicka
Będziecie oglądać Na Wspólnej?
Źródło: Agencja TVN / x-news.pl