W 2247 odcinku Ola odwiedzi swoją przyjaciółkę. Dziewczyny zaczną się namiętnie całować a ostatecznie... wylądują w łóżku! Nieznany dotąd seks spodoba się Zimińskiej. Czy bohaterka potraktuje to jako jednorazową przygodę, czy może zdecyduje się dać sobie i Klaudii szansę na związek?
A jak z tak odważnymi scenami udało się zmierzyć Marcie Wierzbickiej? Dlaczego zdecydowała się na zagranie tego wątku?
Czy gwiazda obawiała się, jak widzowie zareagują na tak trudny temat?
Myślicie, że Marcie uda się zmienić podejście Polaków to par homoseksualnych? Będziecie śledzić wątek Oli Zimińskiej w Na Wspólnej?