Marta Sędzicka właśnie pochwaliła się zdjęciem z planu czwartej edycji Top Model. To spore zaskoczenie dla widzów - w poprzedniej edycji Marta zajęła drugie miejsce. Czyżby jedna edycja jej nie wystarczyła? Czy zamierza znów powalczyć o tytuł top-modelki? Pamiętamy jak dogryzła Osi Ugonoh. , kiedy ta zajęła pierwsze miejsce. Wszyscy uważali nie nie potrafi poradzić sobie z porażką.
Marta po programie Top Model wzięła udział w Project Runway jako muza jednego z młodych projektantów. A może Marta także oceni uczestników 4. edycji Top Model?
Przekonamy się już we wrześniu w TVN.