NewsyMarta Manowska zrobiła to po raz kolejny. Teraz się tłumaczy

Marta Manowska zrobiła to po raz kolejny. Teraz się tłumaczy

Marta Manowska (fot. AKPA)
Marta Manowska (fot. AKPA)
23.08.2023 10:20, aktualizacja: 23.08.2023 10:41

Marta Manowska to znana polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Manowska od pierwszej edycji prowadzi program Rolnik szuka żony. Program rozrywkowy emitowany na antenie TVP1 cieszy się ogromną popularnością widzów.

Marta Manowska od lat prowadzi program Rolnik szuka żony

Marta Manowska słynie z tego, że jak nikt rozumie uczestników programu i potrafi z nimi rozmawiać. Wielu z nich uważa ją za osobę bliską swojemu sercu. Nic dziwnego, w czasie wielu tygodni nagrań i wspólnych przygód, między prowadzącą a uczestnikami nawiązuje się niezwykła więź. To dlatego, kiedy para znajdzie miłość w programie, zwykle zaprasza prowadzącą na swój ślub.

Manowska niejednokrotnie mówiła w wywiadach, że stara się oddzielać życie prywatne od zawodowego. To dlatego zwykle jej relacje z uczestnikami kończą się wraz z finałem programu.

Marta Manowska nie przyjdzie na kolejny ślub

Prowadząca program Rolnik szuka żony niezjawi się na zaplanowanym na koniec września ślubie Joanny i Kamila, których połączyło uczucie w 8. edycji show.

Został ślub Kamila i Asi, na który bardzo bym chciała pojechać.  Nie będę mogła, bo mamy wtedy zdjęcia do Sanatorium miłości. Niestety ja nie mogę sobie dać "wykluczeń", bo byśmy wtedy nic nie zrobili - powiedziała w rozmowie ze Światem Gwiazd.

Marta Manowska
Marta Manowska
Marta Manowska
Marta Manowska
Marta Manowska
Marta Manowska
Marta Manowska
Marta Manowska
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także