NewsyMarta Manowska szykuje się do wyprowadzki z Polski? Powód zasmuci jej fanów

Marta Manowska szykuje się do wyprowadzki z Polski? Powód zasmuci jej fanów

Marta Manowska
Marta Manowska
Krystyna Miśkiewicz

28.11.2020 08:00, aktual.: 28.11.2020 16:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marta Manowska szerszej publiczności dała się poznać, jako prowadząca lubiane show Rolnik szuka żony. Od 6 lat gospodyni programu pomaga jego uczestnikom w rozwiązywaniu swoich miłosnych rozterek. Dziennikarka na tym stanowisku odnalazła się wręcz doskonale. Urocza blondynka bardzo szybko zyskała sobie sympatię widzów. Zawsze uśmiechnięta, obdarzona kojącym głosem i służąca dobrom radą wszystkim rolnikom, którzy szukają swoich drugich połówek.

Marta szybko stała się wielką gwiazdą stacji TVP. Dostała także swój kolejny program – Sanatorium miłości, w którym to samotni seniorzy poszukują swojej drugiej połówki. To właśnie tam sama poznała swojego życiowego partnera. Jest nim Adam, dźwiękowiec, który pracował przy produkcji telewizyjnego show. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła ona trochę więcej na temat swojego związku.

Myślę, że to ten jedyny. Czy jest to osoba z branży… zostawię to dla siebie. I tak mówię więcej niż do tej pory mówiłam. Myślę, że ja po prostu jestem osobą, która się wywodzi na całe życie. Ja mam takie poczucie, że jak miłość, to na całe życie. Jak miłość to przyjaźń. Jak miłość, to taka osoba, która żyje podobnym życiem i zrozumie to, że jesteśmy cały czas w trasie i bierzemy dzieciaki pod pachę i wsiadamy do kampera i jedziemy przed siebie. Ta miłość sama mnie znalazła.

Gwiazda zawsze cieszyła się sympatią i zainteresowaniem ze strony widzów. Ostatnio jednak spotkała się ze sporym hejtem. Co tak bardzo rozwścieczyło jej obserwatorów?

Marta Manowska rozważa wyprowadzkę z kraju

Ostatnio sporo kontrowersji wzbudza w naszym kraju zaostrzenie ustawy antyaborcyjnej. Ludzie postanowili wyjść na ulicę, by bronić swoich racji i wolności wyboru. Na temat tego co dzieje się w naszym kraju licznie wypowiadały się polskie gwiazdy. W sieci pojawiło się mnóstwo wpisów poparcia. Głos w sprawie zabrała również Marta Manowska.

ZGODA BUDUJE #razem #wsparcie #zrozumienie #wybór

Pod tym postem na Martę spadła prawdziwa fala hejtu. W komentarzach internauci nie przebierali w słowach. W kolejnym wpisie Manowska postanowiła odnieść się do wszystkich zarzutów internautów.

Wszystkim, którzy tak krzyczą pod postami i wkładają tyle energii w „komentowanie” rzeczywistości polecam ją zmienić. Jest naprawdę wiele dobrego do zrobienia i wiele osób, które potrzebują pomocy. Seniorzy, osoby onkologiczne, dotknięte chorobą Alzheimera, dzieci dotknięte porażeniem mózgowym i wielu innych.

Jej odpowiedź jeszcze bardziej rozjuszyła krytykantów, którzy po raz kolejny zasypali ją nieprzyjemnymi komentarzami. Gwiazda TVP postanowiła dodać jeszcze jeden wpis, którym zamknęła kontrowersyjny temat na zawsze.

Wszystkim osobom, które odmówiły mi bycia osobą wierząca, polecam w swojej wierze więcej tolerancji dla innych. I modlitwę, a nie wypisywanie zjadliwych komentarzy. Nie jestem zwolenniczką aborcji. Kompromis, który został osiągnięty, był dobry. „Nienaruszalny”. Nie odmawiajcie osobom innej wiary, religii, duchowości sumienia. Ono jest zawsze źródłem wyboru.

Kolejne posty, które pojawiły się na profilu prowadzącej Rolnik szuka żony, mogą świadczyć o tym, że bardzo ją to dotknęło. Na żywo spekuluje, że gwiazda na poważnie zaczęła rozważać wyprowadzkę z Polski. Marta jest ogromną entuzjastką norweskiego stylu życia i to właśnie w tym skandynawskim kraju rzekomo chciałaby zamieszkać na jakiś czas.

Zamieściła na swoim profilu serię pięknych fotografii z Norwegii. Fiordy, bezludne krajobrazy. Teraz jednak Marta po stokroć bardziej zapewne chciałaby odetchnąć w takich, jak na fotografiach z Norwegii, bezludnych zakątkach i blisko natury – czytamy na łamach najnowszego wydania gazety.

Czy Marta rzeczywiście planuje opuścić ojczyznę na dłuższy czas? Na razie sama zainteresowana nie odniosła się do spekulacji tygodnika.

Marta Manowska
Marta Manowska
Marta Manowska – zimowa ramówka TVP 2019
Marta Manowska – zimowa ramówka TVP 2019
Marta Manowska - Rolnik szuka żony 7
Marta Manowska - Rolnik szuka żony 7
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także