NewsyMarta Linkiewicz pokazała usta po rozpuszczeniu kwasu. Efekt? Sama jest bardzo zadowolona

Marta Linkiewicz pokazała usta po rozpuszczeniu kwasu. Efekt? Sama jest bardzo zadowolona

Marta Linkiewicz - usta
Marta Linkiewicz - usta
Elwira Szczepańska
15.10.2021 17:40, aktualizacja: 16.10.2021 14:56

Marta Linkiewicz dorobiła się imponującej grupy fanów na Instagramie - obserwuje ją grubo ponad milion osób. Trzeba przyznać, że to może robić wrażenie, zwłaszcza że popularność zbudowała raczej na kontrowersjach.

Przypomnijmy, że zasłynęła nagraniem opublikowanym na swoim Snapchacie w 2015 roku. Opowiadała razem z koleżanką, że uprawiała seks z raperami z grupy Rae Sremmurd, którzy zagrali koncert w warszawskiej Proximie. Wideo udostępniła znajomym, jednak jeden z nich zgrał je i puścił w obieg. Tak się wszystko zaczęło.

Dzięki temu, że jest prawdziwą gwiazdą internetu i swego rodzaju fenomenem, a także wzbudza ogromne zainteresowanie, pojawiła się na ringu Fame MMA w pierwszej walce kobiet i stanęła naprzeciw Esmeraldzie Godlewskiej. Linkimaster dosłownie zmiotła rywalkę. Obie zyskały jeszcze większą  sławę, a damskie starcia na stale wpisały się w program imprezy.

Od kiedy Marta po raz pierwszy przeżyła przygodę z MMA, przeszła sporą metamorfozę. Skupiła się na sporcie, który teraz mocno propaguje i regularnie odwiedza siłownię, przeszła także na dietę. Schudła, a zgrabną sylwetką chętnie się chwali, zrzucając przy okazji sporo ubrań. Jakiś czas temu zdecydowała się także powiększyć usta, ale efekt jej się znudził i wróciła do naturalnego rozmiaru. Jak wygląda?

Marta Linkiewicz rozpuściła kwas w ustach

Obecnie Marta Linkiewicz jest jedna z najchętniej oglądanych przez młodych ludzi influencerek, mimo że jak pisaliśmy, jej sukces to dzieło przypadku.

Wydaje mi się, że ja wymyśliłam słowo patoinflencer, niektóre media mówią że patostreamer, ale to nie to - mówiła w wywiadzie.

Dodała, że w pewnym momencie nie miała nic do stracenia, dlatego poszła za ciosem, czego efektem jest, że dorobiła się w sieci prawdziwej fortuny.

Stwierdziłam, że już jest za późno, bo i tak miałam przej*bane. Chciałam zobaczyć, co jest na końcu tej drogi. Teraz moje InstaStories ogląda 300-400 tysięcy, ale dwa lata temu to było 700 tysięcy. Porównywałam się do takich osób jak Jessica Mercedes.

Obecnie Linkiewicz szokuje częstymi metamorfozami. Zmienia fryzury, eksperymentuje z wyglądem. Kiedy znudził jej się efekt powiększonych ust, postanowiła, że rozpuści kwas. Efektem pochwaliła się w sieci, a na pytane fanów, jak się z tym czuje, odpowiedział na Instastory.

Czuję się naprawdę świetnie, tak naturalnie. Serio! - powiedziła.

Następnie dodała, że zdecydowała się na rozpuszczenie kwasu, bo nie chciała wyglądać jak tysiące takich samych pań ze zrobionymi ustami, które zasypują zdjęciami Instagram. Zajrzyjcie do naszej galerii.

Marta Linkiewicz - po rozpuszczeniu kwasu w ustach
Marta Linkiewicz - po rozpuszczeniu kwasu w ustach
Marta Linkiewicz - po rozpuszczeniu kwasu w ustach
Marta Linkiewicz - po rozpuszczeniu kwasu w ustach
Marta Linkiewicz
Marta Linkiewicz
Marta Linkiewicz na Instagramie
Marta Linkiewicz na Instagramie
Marta Linkiewicz ogoliła głowę
Marta Linkiewicz ogoliła głowę
Marta Linkiewicz zmieniła fryzurę
Marta Linkiewicz zmieniła fryzurę
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także