Jeszcze w czerwcu Marta z dumą opowiadała o planach powiększenia rodziny. W rozmowie opublikowanej na blogu Anny Lewandowskiej zdradziła, że razem z mężem planują drugie dziecko:
Na pewno myślimy o powiększeniu rodziny. (...) Zawsze chciałam mieć dwójkę albo nawet trójkę dzieci. Teraz przyszedł ten moment, powiedziałam Kamilowi, że jestem gotowa. Victoria też jest na tyle duża, że mi pomoże i sama jest gotowa, chce mieć rodzeństwo. Cała nasza trójka już chce.
Nie pozostaje nam więc nic innego jak tylko pogratulować!