Para niedawno zakończyła swoją podróż poślubną. Zwiedzili między innymi: Japonię, Australię, Nową Zelandię, wyspy Fidżi oraz obie Ameryki. Zakochani postanowili podróżować do wszystkich państw na własną rękę. Zrezygnowali z biur podróży ponieważ obawiali się, że wycieczka będzie za mało luksusowa. Fakt wycenił koszt wycieczki na prawie 100 tysięcy złotych. Wojciech z Mariną wybierali tylko i wyłącznie najdroższe hotele.
Dzisiaj wokalistka pochwaliła się kolejnym filmikiem na Instagramie, w którym podsumowuje swoją podróż poślubną z Wojtkiem Szczęsnym, podpisując:
Czyżby piosenkarka zaczęła już być zazdrosna o świeżo upieczonego męża?