ExclusiveMarietta z "Hotelu Paradise" o związku z Chrisem. Planują wspólny tatuaż i rozmawiają już o ślubie

Marietta z "Hotelu Paradise" o związku z Chrisem. Planują wspólny tatuaż i rozmawiają już o ślubie

Hotel Paradise: Marietta o związku z Chrisem
Hotel Paradise: Marietta o związku z Chrisem

20.04.2020 21:40, aktual.: 21.04.2020 01:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pierwsza polska edycja Hotelu Paradise zakończyła się zwycięstwem Marietty i Chrisa. Para nie tylko wywalczyła 100 tysięcy złotych, ale przede wszystkim wygrała coś o wiele cenniejszego – miłość. Ich uczucie narodziło się na Bali. Kwitło z każdym kolejnym tygodniem, a widzowie i pozostali uczestnicy nie mogli nadziwić się, jak bardzo wpatrzeni w siebie był najbarwniejszy duet reality-show.

Po powrocie do Polski Marietta i Chris zamieszkali razem. Obecnie odbywają kwarantannę. W ramach akcji "zostań w domu" zwyciężczyni Hotelu Paradise wzięła udział w naszym live czacie na Instagramie.

Marietta Witkowska o związki z Chrisem i życiu po Hotelu Paradise

Witkowska odpowiedziała na całą serię pytań od czytelników Jastrząb Post. Zdradziła, czy utrzymuje kontakt z pozostałymi osobami, z którymi walczyła o pierwsze miejsce. Nawiązała m.in. do Adama.

Utrzymuję kontakt z większością uczestników, nie utrzymuje go jedynie z Szymonem i Olą. Z Sandrą też mamy kontakt. Co do Adama – on wkręcił się w tą grę i jemu bardzo zależało na tej świętej trójcy. Walczył o nią jak lew. Może czasem krzywdząc i eliminując innych uczestników. Ale ja Adama uwielbiam, jest naprawdę fajnym facetem. Dla mnie jest przyjacielem, byłam w tym kręgu wzajemnej adoracji, więc mogłam do niego iść, poprosić go o radę, rozmowę, więc ja go odbieram pozytywnie. Niestety wiem, że ma trochę tego hejtu. Szkoda, bo widać, że jest już nim naprawdę zmęczony.

Marietta i Chris jako jedyni uczestnicy Hotelu Paradise po programie zostali parą. Jak widzą swoją wspólną przyszłość? Czy Marietta planuje przeprowadzić się do Anglii, w której na co dzień mieszka jej ukochany? Okazuje się, że Witkowska już zaplanowała ślub, dziecko, ale zanim do tego dojdzie, chce wybrać się na kurs angielskiego.

Ja kocham Polskę. Kocham Warszawę, mam tutaj całą rodzinę, wszystkich przyjaciół, więc na pewno nie byłoby to łatwe. Ale jeśli Chris nie odnalazłby się tutaj i bardzo by się źle czuł, no to myślę, że przeprowadziłabym się do Anglii. Musiałabym się nauczyć angielskiego, bo nie jest to moja mocna strona. Na pewno moim marzeniem jest to, aby wyjść za mąż. Zawsze moim marzeniem była długa suknia, ślub, dziecko. Ale wydaje mi się, że to jest jeszcze troszeczkę za wcześnie, nie znamy się aż tak długo.

Witkowska przyznała, że temat ślubu już zaczął pojawiać się w jej rozmowach z Chrisem.

Jakieś tam rozmowy są. Ale nie chcę się tak bardzo nastawiać, zobaczymy, jak to się wszystko potoczy. Jeżeli będziemy razem cały czas i uda nam się, to na pewno będę chciała wziąć ten ślub, bo tak powinno być. 

Para planuje wykonanie tatuaży, które będą symbolem ich miłości.

Chcemy sobie na pewno zrobić wspólny tatuaż. Nie chciałabym zdradzać, co to ma być, bo to jest dość śmieszne i łączy się ze śmieszną historią. Jeżeli zrobimy to na pewno się o tym dowiecie.

Marietta nie ukrywa, że chciałaby trochę schudnąć. Mieszkając pod jednym dachem z trenerem personalnym, jej marzenie powinno spełnić się w najbliższym czasie.

Nie trenuję na razie, ale bardzo bym chciała zacząć, bo rzeczywiście od tej kwarantanny troszkę przytyłam. Mam nadzieję, że już niedługo zrobimy taki program w domu i pokażemy go naszym obserwatorem.

Po Hotelu Paradise Marietta została zasypana ofertami współpracy od wielu marek. Ma już nawet swoją menadżerkę.

Głównie to działa na Instagramie, ale naprawdę fajne są propozycje, mam już też swoją menadżerkę, która mi to wszystko ogarnia, bo ja jestem w tym zielona. Jestem zadowolona. Na razie jest wszystko super.

Już niebawem startuje także nowy program z udziałem Marietty i Chrisa. Jaki? Sprawdźcie w naszym materiale:

Zapis całej rozmowy live:

Marietta Witkowska - Hotel Paradise
Marietta Witkowska - Hotel Paradise
Marietta Witkowska - Hotel Paradise
Marietta Witkowska - Hotel Paradise
Marietta i Chris wygrali Paradise Hotel
Marietta i Chris wygrali Paradise Hotel
Marietta i Chris
Marietta i Chris
Marietta i Chris wygrali Paradise Hotel
Marietta i Chris wygrali Paradise Hotel
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także