NewsyMarieta Żukowska pochwaliła się wizytą u fryzjera i pokazała córkę. Pola to czysta mama

Marieta Żukowska pochwaliła się wizytą u fryzjera i pokazała córkę. Pola to czysta mama

Marieta Żukowska
Marieta Żukowska
Zuza Maciejewska
04.01.2021 12:20, aktualizacja: 04.01.2021 13:37

Marieta Żukowska od dawna jest związana z zawodem, który aktualne wykonuje. Ma w tym kierunku nawet wykształcenie — jest absolwentką Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Aktualnie jest jedną z aktorek łódzkiego teatru im. Stefana Jaraczka.

Żukowska, oprócz na scenie, występuje też przed kamerami. Na swoim koncie ma role w produkcjach takich jak m.in. Londyńczycy oraz Majka. Starannie wybiera oferty pracy od producentów. Decyduje się jedynie wcielać w postaci, które w jakiś sposób pomogą jej się rozwinąć i zdobyć nowe umiejętności:

Zdarzyło mi się kiedyś odrzucić rolę, ale wynikało to tylko ze względu na to, że czułam, że ta rola nic nie wnosi do mojego życia, nie rozwija mnie w żaden sposób, ale nigdy nie odrzuciłam roli przez moje przekonania polityczne, ponieważ uważam, że aktor powinien się oddzielić od swoich przekonań i wchodzić w rolę, w postać, która może mieć skrajnie różne od niego przekonania. Uważam, że na tym polega ten zawód — komentowała Marieta Żukowska w rozmowie z Jastrząb Post.pl.

Marieta Żukowska z córką. Jak wygląda Pola?

Marieta karierę zawodową łączy z macierzyństwem. W 2012 roku urodziła córkę Polę, której ojcem jest Wojciech Kasperski. Partner aktorki także związany jest z branżą artystyczną. Jest reżyserem, scenarzystą, a także producentem filmowym. Zadebiutował filmem dokumentalnym Nasiona, który został bardzo dobrze przyjęty. Dowodem jest fakt, że został obsypany licznymi wyróżnieniami — w tym m.in. nagrodą Rosyjskiej Akademii Filmowej.

Chociaż mężczyzna jest osobą znaną w branży, aktorka raczej nie publikuje z nim wspólnych zdjęć na Instagramie. Raz na jakiś czas chwali się jednak ujęciami, na których towarzyszy jej Pola. Tak było m.in. w poniedziałek, gdy podzieliła się niezwykle subtelną fotografią.

Żukowska i jej córka leżą obok siebie, na ich twarzach goszczą szerokie uśmiechy. Stykają się głowami, przez co fragment włosów ośmiolatki znajduje się na twarzy jej mamy. Gwiazda w opisie pod zdjęciem zdradziła, że nie jest to przypadkowo przybrana poza. W ten sposób chciała pokazać, że lada chwila podda się metamorfozie i przefarbuje włosy na taki sam odcień, jaki ma jej córka:

Oby się Wam wszystko dzisiaj udawało 321 start — piękneggggggo tygodnia życzą Wam dwie Polki:) mój fryzjer @piotr.hull zawsze stara się odzwierciedlić na moich włosach kolor tej mniejszej ;) — napisała Marieta Żukowska.

Internauci są zachwyceni podobieństwem, jakie łączy Marietę i Polę, o czym piszą w komentarzach. Też je dostrzegacie?

Obraz
Marieta Żukowska pokazała córkę
Marieta Żukowska pokazała córkę
Barwy szczęścia, Bożena (Marieta Żukowska), Bruno (Lesław Żurek)
Barwy szczęścia, Bożena (Marieta Żukowska), Bruno (Lesław Żurek)
Marieta Żukowska – ELLE Style Awards 2019
Marieta Żukowska – ELLE Style Awards 2019
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także