Marianna Schreiber zdradziła swój ideał faceta. Kandydaci muszą mieć portfele w gotowości
Krótko po rozstaniu z Piotrem Korczarowskim, Marianna Schreiber nie traci czasu i od razu stawia swoje warunki nowemu partnerowi. Celebrytka jasno deklaruje, czego oczekuje w miłości. Kandydaci z nieco mniej zasobnym portfelem mogą mieć problem.
Burzliwy romans Marianny Schreiber i Piotra Korczarowskiego dobiegł końca – celebrytka ogłosiła, że tym razem to definitywne rozstanie, bez żadnych powrotów. Żeby poprawić sobie humor, Marianna wpadła do McDonald’s i kupiła kultowego drwala, czym od razu pochwaliła się fanom. Zarówno internauci, jak i bukmacherzy zastanawiają się, czy celebrytka w tym roku znajdzie nowego partnera. Tymczasem Schreiber jasno definiuje swoje wymagania.
Marianna Schreiber o swojej operacji. Dlaczego zrobiła ją w Turcji? "Operował mnie chirurg, który służył w marynarce wojennej"
Randkowe wymagania Marianny Schreiber
Marianna Schreiber nie owija w bawełnę – jej randkowe zasady są proste, ostre i bez negocjacji. Główne wymaganie odnośnie do partnera? Wypchany portfel.
Mężczyzna ma płacić za kobietę na randce: w restauracji, w kinie, gdziekolwiek. Bez względu na to, ile pieniędzy ma kobieta. Facet, to ma być facet. Koniec kropka.
Ale to nie wszystko. Jeden z obserwatorów zadał Mariannie następujące pytanie:
Co jeszcze facet musi na pierwszej randce, by być facetem?
Jak się okazuje, celebrytka ma jeszcze jeden wymóg: żadnych gierek czy półśrodków.
Po prostu być poważnym w zamiarach i szczerze zaangażowanym mężczyzną. Tyle – odpowiedziała.
CZYTAJ TAKŻE: Marianna Schreiber pokazała WYPŁATĘ po walce w Prime MMA
Historia miłosna Marianny Schreiber jest zagmatwana
Marianna Schreiber ma za sobą trzy głośne relacje. Związek z Łukaszem Schreiberem był jej pierwszym wielkim rozdziałem – małżeństwo, córka, wspólne życie w cieniu sejmowych korytarzy. Ale gdy Marianna weszła do "Top Model" bez wiedzy męża, zaczęła się medialna burza, która zakończyła się rozwodem po dekadzie.
Potem przyszedł czas na Przemysława Czarneckiego – polityka PiS. Oboje byli w formalnych związkach, a ich romans wywołał falę spekulacji i dramatów. Gdy wszystko się posypało, w sieci pojawiły się wzajemne oskarżenia, a Marianna zasugerowała, że była ofiarą manipulacji. Ten rozdział zakończył się głośnym "to tyle" – bez happy endu.
Ostatni związek z Piotrem Korczarowskim był jak reality show. Poznali się w kwietniu 2025, szybko trafili na okładki, potem przyszły rozstania, powroty i freak fightowe dramy. Marianna mówiła o "białym związku", on o miłości jak z filmu, ale finał był smutny.