NewsyMaria Pawłowska nową gwiazdą Przyjaciółek. Prostytutka Kalina zniszczy związek Patrycji i Wiktora? Wszystko na to wskazuje!

Maria Pawłowska nową gwiazdą Przyjaciółek. Prostytutka Kalina zniszczy związek Patrycji i Wiktora? Wszystko na to wskazuje!

Maria Pawłowska w serialu Przyjaciółki
Maria Pawłowska w serialu Przyjaciółki
Justyna Mazur

14.06.2019 14:00, aktual.: 20.06.2019 13:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Seksowna gwiazdka jeszcze niedawno wcielała się w M jak miłość w byłą kochankę Marcina Chodakowskiego (Mikołaj Roznerski). Nikt nie mówi, że nie może wrócić do tamtego serialu. Wręcz przeciwnie, może w nim jeszcze sporo namieszać zważywszy na to, że Chodakowski powoli ma dość wyjątkowo obciążającej sytuacji ze stalkerem (Tomasz Ciachorowski) dręczącym jego rodzinę.

Tymczasem jednak Pawłowska dostała ważną rolę w serialu Przyjaciółki. Kochan zatrudni Kalinę do małej Klary, o której zdrowie i życie wciąż będzie drżała Patrycja.

- Będę opiekunką, którą Patrycja zatrudni do opieki nad dziećmi. Nie będzie tajemnicą, jeśli powiem, że moja opiekunka ma też zupełnie inne zajęcie, które wiąże się z wyzywającymi strojami i makijażem. Sama jeszcze nie wiem, jak ta historia się zakończy - powiedziała Maria Pawłowska w rozmowie z party.pl.

Te tajemnicze słowa z pewnością rozbudzają wyobraźnię fanów. Co takiego może wyprawiać nowa niania? Czy pracuje na drugi etat jako dziewczyna do towarzystwa lub po prostu prostytutka? Czy mamy się przygotować na wizyty "klientów" niani w domu Patrycji? A może dziewczyna posunie się jeszcze dalej i uwiedzie Wiktora (Paweł Delag)? Z jednej strony romans Wiktora złamałby Patrycji serce, z drugiej jednak strony prawdopodobnie ostatecznie pozbyłaby się z domu potencjalnego przemocowca.

Niebawem też poznamy Marię pawłowska z innej strony Aktorka wystąpi 15 czerwca w jednym z koncertów tegorocznego festiwalu w Opolu.

- W koncercie Walizki pełne snów wcielę się w dość egzotyczną postać- zapowiedziała na swoim Instagramie.
  • Maria Pawłowska w M jak miłość
  • Maria Pawłowska w obsadzie w M jak miłość. Mikołaj Roznerski pokazał zdjęcie
  • Przyjaciółki odc. 156, Wiktor
  • Przyjaciółki odc. 156, Patrycja i Wiktor
  • Maria Pawłowska w M jak miłość
  • Maria Pawłowska w M jak miłość
  • Maria Pawłowska w M jak miłość
[1/7] Maria Pawłowska w M jak miłość
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także