Jastrząb SerialeCiężarna gwiazda "Barw szczęścia" pożegnała się z ekipą. Co stanie się z jej bohaterką?

Ciężarna gwiazda "Barw szczęścia" pożegnała się z ekipą. Co stanie się z jej bohaterką?

Maria Dejmek odchodzi z "Barw szczęścia"
Maria Dejmek odchodzi z "Barw szczęścia"
Justyna Mazur

24.07.2019 13:02, aktual.: 24.07.2019 14:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Maria Dejmek jest już w zaawansowanej ciąży, ale do tej pory dzielnie pracowała. Do teraz. Aktorka właśnie pożegnała się ekipą serialu Barwy szczęścia. Zdjęciami pochwaliła się oczywiście na Instagramie przy okazji potwierdzając, że urodzi synka.

Co się stanie z serialową Natalią z Barw szczęścia? Sceny kręcone są z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem, więc jeszcze przez jakiś czas zobaczymy ją na ekranie. Potem wątek zostanie pewnie sprytnie wyciszony, a bohaterka Marii zostanie wysłana za granicę. Gwiazda już teraz zapowiedziała, że wróci! Z Natalią pożegnamy się więc tylko na moment.

Aktorka przy okazji ostatniego dnia na planie zdradziła również, że producenci robili wszystko, by umilić jej pracę. Były przekąski, krzesełko, czułe pytania i szczere wsparcie. To wspaniała wiadomość!

Dziś jest mój ostatni dzień zdjęciowy na planie @barwyszczescia.official . Udaję się na zasłużony urlop macierzyński!☺️???? Z całego serca dziękuje produkcji i ekipie serialu za ogromne wsparcie i zrozumienie dla mojego stanu???????? Dziękuję za to, że mój dzień pracy został skrócony do minimum, za to ze, gdy graliśmy sceny plenerowe czekało na mnie krzesełko, za wszystkie przyniesione herbatki i kanapki z barobusu, którymi zajadałam się między ujęciami???? za każde pytanie jak się czuje i za ciepło, którym zostałam otoczona z każdej strony!!!????DZIĘKUJE!!!!???????????? Obiecuje, że jak tylko Maluszek podrośnie, wracam na plan!!! Aż trudno mi uwierzyć, że wrócę jako Mama!
  • Maria Dejmek urodzi pierwsze dziecko
  • Maria Dejmek - aktorka Barw szczęścia
  • Maria Dejmek - zostanie mamą
  • Maria Dejmek odchodzi z serialu "Barwy szczęścia"
  • Maria Dejmek odchodzi z serialu "Barwy szczęścia"
  • Maria Dejmek jest w ciąży
  • Maria Dejmek urodzi latem
  • Maria Dejmek zostanie mamą
[1/8] Maria Dejmek urodzi pierwsze dziecko
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także