NewsyMargaret w Szwecji jest już wielką gwiazdą. Właśnie wystąpiła na słynnym festiwalu największej stacji telewizyjnej [WIDEO]

Margaret w Szwecji jest już wielką gwiazdą. Właśnie wystąpiła na słynnym festiwalu największej stacji telewizyjnej [WIDEO]

Margaret na festiwalu Allsang w Szwecji
Margaret na festiwalu Allsang w Szwecji
Elwira Szczepańska
11.07.2018 11:10, aktualizacja: 12.07.2018 02:39

Margaret jest jedną z popularniejszych wokalistek nowego pokolenia w Polsce. Wybiła się w ciągu zaledwie kilku lat i zabłysnęła jak prawdziwa gwiazda na wszystkich ważnych festiwalach. Brała też udział w preselekcjach do Eurowizji, niestety, przegrała z Michałem Szpakiem, a w 2018 roku odpadła ze szwedzkich eliminacji. Mimo to, jej popularność wcale nie maleje i okazuje się, że w Szwecji jest tak samo rozchwytywana jak w Polsce.

Niedawno gwiazda pojawiła się na festiwalu Allsang 2018 i zrobiła prawdziwą furorę. Jej eurowizyjny hit, In my Cabana, wybił się na listach przebojów i jest jedną z najchętniej słuchanych piosenek tego lata. Miał spore szanse na wygranie konkursu piosenki Eurowizji, niestety, polska gwiazda odpadła przed samym finałem. Ta przegrana w żaden sposób nie ugasiła jednak ognia, który płynie w żyłach wokalistki, bo na scenie podczas wakacyjnego festiwalu naprawdę rozgrzała publiczność. Furorę zrobiła również jej stylizacja.

Na scenie pojawiła się w komplecie od Local Heroes krótkiej spódniczce z odważnym rozcięciem i marynarce z tego samego wzorzystego materiału, narzuconej na koronkowe body w kremowym odcieniu. Do swojej stylizacji dobrała czarne Bizuu buty na stabilnym, wysokim słupku i biały kaszkiet z połyskującą lamówką. Było seksownie, wakacyjnie i bardzo świeżo, czyli dokładnie tak, jak lubimy.

Jak wam się podoba? Koniecznie zobaczcie jej występ!

  • Margaret na festiwalu w Sopocie 2018
  • Margaret – Opole 2018, konferencja prasowa
  • Margaret i Agnieszka Woźniak-Starak na spotkaniu w Think Love Juices
  • Margaret na festiwalu Allsang w Szwecji
  • Margaret na prezentacji lakierów do paznokci
  • Margaret – Opole 2018
  • Margaret – Polsat SuperHit Festiwal 2018, dzień drugi
  • Margaret przygotowuje się do finałowego starcia w Sztokholmie
[1/8] Margaret na festiwalu w Sopocie 2018
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także