NewsyNatalka z „M jak miłość” zrobiła coming out! Marcjanna Lelek pokazała partnerkę: „Tak mnie trafiło i trzyma”

Natalka z „M jak miłość” zrobiła coming out! Marcjanna Lelek pokazała partnerkę: „Tak mnie trafiło i trzyma”

Marcjanna Lelek
Marcjanna Lelek
Sebastian

16.04.2022 11:40, aktual.: 16.04.2022 16:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marcjanna Lelek rozpoczęła swoją karierę aktorską jeszcze jako maleńka dziewczynka. Sympatię Polaków zaskarbiła, wcielając się w postać Natalki Mostowiak, adoptowanej córki Marka i Hanki Mostowiaków w serialu M jak miłość. 27-latka występowała w telenoweli od samego początku, czyli od 2000 roku. Gwiazda jakiś czas temu postanowiła odejść z produkcji.

1538 odcinek był ostatnim, w którym można było zobaczyć ją w serialu. To właśnie wtedy wróciła na moment do rodzinnej Grabiny, ponieważ jej małżeństwo się rozpadło. Natalka zorientowała się, że jej wybranek zdradza ją z byłą dziewczyną, która próbowała mieszać w ich relacji od samego początku. Wątek córki Mostowiaków został zakończony jej wyjazdem. Obiecała ona jednak babci, że jeszcze wróci. Na tę chwilę jednak nic na to nie wskazuje.

Marcjanna Lelek zrobiła coming out. Pokazała swoją partnerkę

Gwiazda prężnie rozwija swoją karierę. Po odejściu z TVP rozpoczęła edukację w łódzkiej filmówce. Miała okazję już zadebiutować w roli reżyserki filmem krótkometrażowym Noamia. Regularnie bierze także udział w sesjach zdjęciowych, które publikuje w mediach społecznościowych. Mimo natłoku obowiązków nie zapomina o życiu uczuciowym.

Młoda aktorka jest aktywna na Instagramie, gdzie śledzi ją prawie 40 tysięcy osób. To tam informuje o nowych projektach oraz uchyla rąbka tajemnicy, jeśli chodzi o jej życie prywatne. Tym razem Marcjanna zdobyła się na odwagę i zrobiła coming out. Publicznie ogłosiła, że jest w szczęśliwym związku z kobietą. W obszernym wpisie wyjawiła, kiedy poczuła w sercu miłość:

Pół roku temu zakochałam się w dziewczynie. Dotychczas spotykałam się tylko z chłopcami, ale w sumie zawsze spodziewałam się, że to może mi się przydarzyć no i w końcu spotkałam dziewczynę tak zachwycającą, że mnie trafiło i trzyma - rozpoczęła.

W dalszej części zdradziła, że to ona wyszła z inicjatywą zawarcia związku. Jak zareagowała na to partnerka?

Long story short powiedziałam jej o tym i zapytałam, czy będzie ze mną chodzić i się zgodziła. Był to ekscytujący i nieskomplikowany czas, nie musiałyśmy się jakoś szczególnie przełamywać, zakochanie na tych zasadach co zawsze.

Lelek opowiedziała, jak wieść o tym, że ma dziewczynę, przyjęła jej rodzina i przyjaciele. Nie ukrywa, że ma ogromne szczęście, będąc w otoczeniu takich osób:

Mam to szczęście żyć wśród otwartych i tolerancyjnych ludzi i nie usłyszałam jeszcze złego słowa na temat naszego związku, moja rodzina, jej rodzina i nasi przyjaciele nas wspierają, kochają i traktują jak każdą inną parę.

Na koniec aktorka wyjawiła, dlaczego zdecydowała się to ogłosić na Instagramie:

Dlatego pomyślałam, że trzeba się tym podzielić, bo wiem, że nie każdy ma to szczęście i chciałabym dać przykład i tym, którzy rzadko to słyszą powiedzieć: nie jesteście sami, każdy ma prawo kochać kogo chce i być z kim chce.

Do wpisu dołączyła zdjęcie, na którym całuje ukochaną. W komentarzach pojawiło się prawdziwe zatrzęsienie gratulacji:

 • Gratuluję! szczęścia.
 • Dbajcie o swoje szczęście.
 • Cieszę się bardzo i z całego serca życzę, żeby Wam się udało.
 • Jesteście totalnie cudowne i piękna jest wasza miłość!

Jesteście fanami Marcjanny Lelek?

 • Marcjanna Lelek – M jak miłość, 18 urodziny
 • Marcjanna Lelek w odważnej sesji fotograficznej
 • Marcjanna Lelek na wakacjach
 • Marcjanna Lelek z partnerką | fot. Instagram.com/marcjannalelek
 • Marcjanna Lelek z partnerką | fot. Instagram.com/marcjannalelek
 • Marcjanna Lelek została mamą?
 • Marcjanna Lelek
 • Marcjanna Lelek tatuaż
[1/8] Marcjanna Lelek – M jak miłość, 18 urodziny
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także