NewsyKiedyś łamał serca, a dziś? Marcin Rozynek pokazał się po latach. Dawny przystojniak wygląda teraz jak Gienek Loska

Kiedyś łamał serca, a dziś? Marcin Rozynek pokazał się po latach. Dawny przystojniak wygląda teraz jak Gienek Loska

Marcin Rozynek kariera
Marcin Rozynek kariera
Kuba Górski

17.06.2019 05:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marcin Rozenek szerszej publiczności pokazał się dawno temu jako wokalista formacji Atmosphere powstałej w 1993 roku. W 1997 roku ukazał się debiutancki album zespołu, a następnie Rozynek zdobył nominację do nagrody Fryderyk w kategorii Debiut roku. W 1998 roku grupa wystąpiła w na festiwalu w Opolu z utworem Niewielki Skrawek Ziemi.

W roku 2000 nastąpiło historyczne połączenie muzyczne Marcina Rozynka z Grzegorzem Ciechowskim, który podjął się produkcji jego pierwszej solowej płyty Księga urodzaju. Następnie Marcin wydał kolejny album i wreszcie w 2004 roku zdobył Fryderyka w kategorii Wokalista Roku, zgarnął także Superjedynkę na festiwalu Opole 2004, Eska Music Awards 2004 w kategorii Artysta Roku oraz Mikrofon Popcornu. W 2004 roku brał również udział w Krajowych Eliminacjach do Konkursu Piosenki Eurowizji 2004, podczas których jego utwór Nick of Time zajął trzecie miejsce. Największą popularność przyniósł mu przebój pt. Siłacz.

Marcin Rozynek do 2012 roku wydał pięć płyt i na tym zakończył swoją błyskotliwą karierę. Artysta wycofał się z branży muzycznej, spłodził trójkę dzieci i zajął się rodziną. Marcin po wielu latach powrócił na opolski festiwal w odmienionej odsłonie. Artysta, który kiedyś wyglądał prawie jak James Bond, zmienił się nie do poznania. Obecnie ma brodę i długie posiwiałe włosy. Jest bardzo chudy i lekko umęczony życiem. Opolska publiczność z trudem rozpoznała w nim idola sprzed lat, w którym kochały się miliony kobiet.

Sami zobaczcie jak obecnie wygląda Marcin Rozynek.

  • Marcin Rozynek - Opole 2019
  • Marcin Rozynek - Opole 2019
  • Marcin Rozynek - Opole 2019
  • Marcin Rozynek - Opole 2019
  • Marcin Rozynek
  • Marcin Rozynek
  • Marcin Rozynek
  • Marcin Rozynek
[1/8] Marcin Rozynek - Opole 2019
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także