"Wesołowska i Mediatorzy" to program oparty na prawdziwych wydarzeniach. Dziś na konferencji koncepcja serialu zostawał po raz pierwszy przedstawiona, a że zapowiadał ją Marcin Prokop nie mogło obyć się bez ironicznego żartu.
Prowadząca program "Aplauz, aplauz" Agnieszka Szulim zachowała dobrą minę do złej gry. Jej reakcja była niezwykle profesjonalna - nawet uśmiechem nie zdradziła swoich emocji.
Konflikt Dody i Agnieszki Szulim trwa już długi czas. Do tej pory gwiazdy się unikają. Nigdy się nie pogodziły. Słynna bójka w toalecie zakończyła się sprawą sądową.