NewsyKolejna gwiazda żegna się z TVN! Przez lata mogliśmy oglądać ją w śniadaniówce. Kulisy zakończenia współpracy nie są tajemnicą: "Już nie daję rady"

Kolejna gwiazda żegna się z TVN! Przez lata mogliśmy oglądać ją w śniadaniówce. Kulisy zakończenia współpracy nie są tajemnicą: "Już nie daję rady"

Gwiazdy Dzień Dobry TVN
Gwiazdy Dzień Dobry TVN
08.11.2022 16:00, aktualizacja: 08.11.2022 18:46

TVN w ostatnich miesiącach zmaga się z problemami kadrowymi. Wiele osób pożegnało się z pracą w tym miejscu. Wśród nich znaleźli się m.in.: Edward MiszczakAnna WendzikowskaKatarzyna ZdanowiczIzabela JanachowskaKarolina GilonMateusz GesslerBogdan RymanowskiJacek Jelonek Maja Sablewska.

Teraz o zawieszeniu współpracy z TVN24 poinformował jeden z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy telewizyjnych w kraju.

Kolejna gwiazda zawiesza współpracę z TVN

Marcin Meller, bo o niego chodzi, rozpisał się na ten temat na Facebooku. Jak wytłumaczył, za dwa tygodnie po raz ostatni zobaczymy go w Drugim śniadaniu mistrzów.

W najbliższy weekend nie będzie programu, ale co ważniejsze, w kolejną sobotę, 19 listopada po raz ostatni poprowadzę Drugie Śniadanie Mistrzów. Cytując klasyka: wszystko przemija, nawet najdłuższa żmija. Po blisko czternastu latach zarwanych weekendów czas powiedzieć stop. Uwielbiam swój program, to były cudowne spotkania, poznałem tłum przeciekawych ludzi, a że jeżdżę bardzo dużo po Polsce, regularnie spotykając się z czytelnikami, wiem, że jak Polska długa i szeroka, wszędzie mieszkają fani Drugiego Śniadania Mistrzów, dla których sobotnie południa były miły rytuałem jak spotkania z przyjaciółmi – zaczął.

Decyzja dziennikarza wynika ze względów rodzinnych.

Wiem to wszystko, łezka kręci się w oku, ale już nie daję rady, po prostu. Czas ucieka, wieczność nie czeka, starczy mówienia, że tatuś w sobotę znowu w pracy. Jednak nie mówię „żegnajcie”, a tylko „do widzenia”.

Na szczęście zawieszenie współpracy z TVN24 odbyło się w przyjazny sposób.

Zawieszam współpracę z tvn24 w przyjaznej atmosferze, więc kto wie co przyniesie przyszłość. A ja zabieram się za pisanie nowej książki i zapraszam na moje profile na FB i IG, gdzie niezmiennie opowiadam o moich popkulturalnych zachwytach i gdzie będę informować jak narodzi się coś nowego – podsumował swoją wypowiedź Marcin.

Pełne oświadczenie poniżej.

https://www.facebook.com/Drugie.Sniadanie.Mistrzow/posts/796845411651791

Fani przyjęli decyzję idola ze smutkiem.

  • Panie Marcinie sobota bez Pana programu Już nie będzie taka sama bez tych mistrzowskich śniadań. Dziękuję za wszystkie lata...
  • Dziękuję za wszystkie te lata, które "wspólnie" spędziliśmy. Cała przyjemność po mojej stronie.
  • Szkoda. Lubiłam śniadanie. Lubiłam gości – to niektóre wpisy internautów.

Głos zabrał także ksiądz Kazimierz Sowa, który był częstym gościem w studiu.

Marcin! Dzięki za miłe chwile w studiu i ciekawe dyskusje (zwłaszcza te przed i po programie) – napisał.

Będziecie tęsknić za Marcinem?

Marcin Meller – kariera

Marcin Meller z wykształcenia jest historykiem. Pracował zarówno w mediach papierowych, jak i telewizji. Przez wiele lat był naczelnym Playboya. W 2000 roku zadebiutował na antenie TVN. Najpierw prowadził tam program Agent. W latach 2003-2012 i 2013-2019 pracował w Dzień Dobry TVN. Drugie śniadanie mistrzów z jego udziałem nadawano od 2009 roku.

Marcin Meller - Bestsellery Empiku 2021
Marcin Meller - Bestsellery Empiku 2021
scena z: Marcin Meller, fot. Norbert Nieznanicki/AKPA
scena z: Marcin Meller, fot. Norbert Nieznanicki/AKPA
Marcin Meller -studio DDTVN
Marcin Meller -studio DDTVN
Marcin Meller - Bestsellery Empiku 2018
Marcin Meller - Bestsellery Empiku 2018
Marcin Meller na premierze książki Tomasza Lisa
Marcin Meller na premierze książki Tomasza Lisa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także