NewsyMarcin Hakiel wrzucił fotkę… z sobowtórem Kasi Cichopek! To chyba najdziwniejsza publikacja od czasu rozstania pary

Marcin Hakiel wrzucił fotkę… z sobowtórem Kasi Cichopek! To chyba najdziwniejsza publikacja od czasu rozstania pary

Marcin Hakiel
Marcin Hakiel
Krystyna Miśkiewicz

13.06.2022 12:20, aktual.: 13.06.2022 16:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek przez 17 lat byli szczęśliwą parą. Zakochani pobrali się po trzech latach znajomości i założyli rodzinę. Jako pierwszy na świat przyszedł ich syn Adam, który ma już 13 lat. Cztery lata później doczekał się młodszej siostry Helenki. Gdy kilka tygodni temu małżonkowie poinformowali, że nie są już razem i szykują się do rozwodu, fani nie mogli w to uwierzyć. Uchodzili bowiem za jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie.

Ich rozstanie stało się faktem, co potwierdzili, wydając oficjalne oświadczenie. Kasia wyprowadziła się z mieszkania, które do tej pory zajmowali razem, a każde z nich zaczęło na nowo układać sobie życie. Wiadomo, że zgodnie podzielili się obowiązkami względem dzieci. Zdecydowali się na opiekę naprzemienną, Jeden tydzień mają one spędzać z mamą, a kolejny z tatą. Ten weekend należał do gwiazdy serialu M jak Miłość, która buszowała z pociechami po galeriach handlowych.

Marcin Hakiel pozuje z sobowtórem Kasi Cichopek

Marcin i Kasia poznali się na planie Tańca z Gwiazdami. To właśnie tam zaczęła się ich wspólna droga. Zakochanych połączyły wielogodzinne treningi na sali, a uczucia, które pokazywali w tańcu, szybko przeniosły się do prawdziwego życia. Niestety ich miłość nie przetrwała próby czasu.

Kasia w rozmowie z reporterką Jastrząb Post wyznała, że nadal dobrze życzy niedługo już byłemu mężowi. Z wielkim szacunkiem podsumowała ich relację, nie wdając się w szczegóły rozstania.

Spędziliśmy wspólnie 17 lat i chce pamiętać tylko te dobre chwile. Absolutnie nie będę komentowała, co się wydarzyło między nami. Również nie będę źle o nim mówiła z szacunku do tego, co przeżyliśmy wspólnie i z szacunku do naszych dzieci. Chciałabym, żeby wszyscy byli szczęśliwi. Wiem, że do tego potrzebny jest czas, emocje muszą opaść. Wierzę głęboko w to, że tak będzie.

Wiadomo, że Marcin na samym początku nie najlepiej znosił rozstanie. Przyznał się fanom, że musiał skorzystać z terapii, aby poukładać sobie wszystko w głowie. Teraz skupia się głównie na dzieciach, ale też na swoich szkołach tańca. Prężnie też prowadzi konto na Instagramie. Tam właśnie pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje u boku ciemnowłosej piękności.

To był dobry dzień – podpisał ich wspólne zdjęcie.

Nie można się oprzeć wrażeniu, że jego towarzyszka jest łudząco podobna do Kasi Cichopek. Jest to blogerka i instruktorka tańca Michalina Ryznar. W pierwszym momencie można ją pomylić z żoną tancerza, do której jest łudząco podobna. Też to dostrzegacie?

Marcin Hakiel
Marcin Hakiel
Marcin Hakiel i Kasia Cichopek
Marcin Hakiel i Kasia Cichopek
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel - ostatnie wspólne zdjęcia
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel - ostatnie wspólne zdjęcia
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel
Kasia Cichopek i Marcin Hakiel - Majówka 2020, drugi dzień
Kasia Cichopek i Marcin Hakiel - Majówka 2020, drugi dzień
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także