NewsyPiękna i do tego jeszcze bardzo zdolna. Partnerka Piotra Żyły pochwaliła się, co studiuje

Piękna i do tego jeszcze bardzo zdolna. Partnerka Piotra Żyły pochwaliła się, co studiuje

Piotr Żyła, Marcelina Ziętek
Piotr Żyła, Marcelina Ziętek
Magda Kwiatkowska

07.02.2021 16:40, aktual.: 07.02.2021 17:37

Piotr Żyła przez dwanaście lat był mężem Justyny Żyły. Dopóki było między nimi dobrze, dopóty w mediach nie pojawiało się zbyt wiele informacji na temat ich relacji. Zawrzało dopiero, gdy postanowili się rozstać. Byli małżonkowie przez długi czas publicznie prali brudy, nie szczędząc w swoim kierunku obelżywych słów.

Piotr i Justyna są już po rozwodzie i oboje zaczynają układać swoje życie od nowa. Oboje mają nowych partnerów. Justyna już kilka tygodni temu pochwaliła się kadrem z przystojnym biznesmenem, który skradł jej serce. Na temat relacji Piotra i Marceliny Ziętek wciąż wiadomo niewiele. jednak ostatnio w mediach pojawiła się informacja, że są już zaręczeni. Co wiemy o przyszłej żonie skoczka?

Co studiuje Marcelina Ziętek?

Marcelina jest o ponad 10 lat młodsza od Żyły, jednak nie stanowi to dla nich żadnej przeszkody. Ukochana skoczka w wolnych chwilach stara się go wspierać z trybun, co niejednokrotnie udokumentowała na nagraniach udostępnianych na Instagramie.

Ziętek z zawodu jest aktorką i modelką. Piękność znana jest z serialu Szkoła, który emitowany jest na antenie TVN. Regularnie gra także w paradokumentalnym formacie 19+, gdzie wciela się w postać Kai Jarosik.

Dziewczyna może również pochwalić się tytułem Miss Południa Nastolatek oraz Miss Foto Południa Nastolatek. Na jej profilu na Instagramie nie brakuje kadrów z profesjonalnych sesji fotograficznych, co potwierdza tylko, że profesjonalnie zajmuje się również modelingiem.

Marcelina jednak nie osiada na laurach i stale rozwija swoje umiejętności. Od dawna było wiadomo, że studiuje. W lipcu 2019 roku obroniła pracę licencjacką na Wydziale Sztuki i Nauki o Edukacji na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie. Na Instagramie opublikowała kadr, który został wykonany kilka dni temu. Aktorka przygotowuje się do kolejnych egzaminów, do których przystąpi w sesji zimowej. Jednej z obserwatorek zdradziła, że studiuje pedagogikę.

Jak tam u Was sesja? U mnie o 9 w salonie.#sesja #egzaminy #studentlife

Piotr ma prawdziwe szczęście. Jego serce skradła nie tylko piękna, ale i inteligentna kobieta.

Marcelina Ziętek - co studiuje?
Marcelina Ziętek - co studiuje?
Marcelina Ziętek
Marcelina Ziętek
Marcelina Ziętek - co studiuje?
Marcelina Ziętek - co studiuje?
Marcelina Ziętek - co studiuje?
Marcelina Ziętek - co studiuje?
Marcelina Ziętek - co studiuje?
Marcelina Ziętek - co studiuje?
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także