NewsyNowa dziewczyna Piotra Żyły idzie w ślady Basi Kurdej-Szatan. Mają bardzo podobny gust

Nowa dziewczyna Piotra Żyły idzie w ślady Basi Kurdej-Szatan. Mają bardzo podobny gust

Marcelina Ziętek
Marcelina Ziętek
Elwira Szczepańska

21.12.2020 17:00, aktual.: 21.12.2020 20:13

Marcelina Ziętek, dziewczyna Piotra Żyły, pochwaliła się an Instagramie swoim samochodem. Podobnym modelem auta porusza się między innymi Barbara Kurdej-Szatan.

Dziewczyna Piotra Żyły porusza się luksusowym autem

Marcelina Ziętek marzy o wielkiej karierze aktorskiej. Telewidzowie znają ją z seriali Szkoła i 19+. W biogramie zamieszczonym w mediach społecznościowych ujawnia, że brała udział w konkursach piękności i zdobyła tytuł Miss Południa Nastolatek oraz Miss Foto Południa Nastolatek. Nowa dziewczyna Piotra Żyły jest absolwentką Wydziału Sztuki i Nauk o Edukacji Uniwersytetu Śląskiego.

22-latka nie afiszuje się swoim związkiem ze znanym skoczkiem narciarskim. Może dlatego, że Piotr Żyła wciąż jest atakowany w mediach przez swoją byłą żonę. To, co wiadomo o ich relacji, to raczej wnioski, które można wyciągnąć na podstawie zdjęć publikowanych przez parę w social mediach. Niedawno zrobiło się o nich głośno przez podejrzenia, że szykują się do ślubu. Ziętek na Instagramie dodała post, który wywołał spore zamieszanie. Pozuje w białej sukni, uśmiecha się do obiektywu. W opisie podkreśla, że każda kobieta marzy o tym, by przymierzać takie kreacje. Pozostawiła spore pole do domysłów, ale później się wydało, że to przymiarki do roli.

Jak na pretendującą do roli gwiazdy aktorkę przystało, Marcelina porusza się luksusowym autem. Od niedawna jeździ SUV-em klasy premium. Twarzą tego modelu i ambasadorką brytyjskiej marki od ponad dwóch lat jest Barbara Kurdej-Szatan. Wygląda na to, że panie mają podobny gust, jeśli chodzi o samochody.

W cudownym świątecznym nastroju ???? ciasteczka upieczone, choinka ubrana, prezenty spakowane ?? a jak u Was ? - zapytała wyciągając świerk z bagażnika luksusowego auta.

Marcelina Ziętek mimo młodego wieku, może się pochwalić pięknym samochodem. Nowa dziewczyna Piotra Żyły jeździ Jaguarem E-Pace. Jest to ten sam model, który Barbara Kurdej-Szatan ma w swoim garażu od ponad dwóch lat. Zdjęcia w naszej galerii.

  • Marcelina Ziętek jeździ luksusowym autem
  • Marcelina Ziętek jeździ luksusowym autem
  • Marcelina Ziętek
  • Barbara Kurdej-Szatan nie może wsiąść do samochodu
  • Barbara Kurdej-Szatan nie może wsiąść do samochodu
  • Barbara Kurdej-Szatan kupiła samochód
  • Barbara Kurdej-Szatan kupiła samochód
  • Marcelina Ziętek jeździ luksusowym autem
[1/8] Marcelina Ziętek jeździ luksusowym autem
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także