NewsyOdważne zdjęcie partnerki Piotra Żyły. Marcelina Ziętek opublikowała fotkę wprost z łóżka

Odważne zdjęcie partnerki Piotra Żyły. Marcelina Ziętek opublikowała fotkę wprost z łóżka

Marcelina Ziętek
Marcelina Ziętek
Elwira Szczepańska

09.11.2021 21:20, aktual.: 09.11.2021 21:58

Marcelina Ziętek zaczęła być w centrum zainteresowania mediów, kiedy związała się z jednym z najsłynniejszych polskich skoczków narciarskich, Piotrem Żyłą. Relacja jest bardzo poważna. Zakochani razem jeżdżą na wakacje, pojawiają się na imprezach okolicznościowych, a celebrytka wspierała partnera podczas zawodów sportowych - na żywo obserwowała Letnie Grand Prix w skokach narciarskich.

Piotr Żyła zakończył rywalizację na 13. miejscu. Marcelina nie pozostawiła tego bez komentarza. Na Instagramie podziękowała mu za dostarczone emocje i po raz pierwszy publicznie nazwała go "kochaniem":

Wisła odŻyła z kibicami. Dziś polskie podium ?? Dziękuje Kochanie za emocje.

Niedawno prasa informowała, że zdecydowali się razem zamieszkać. Miłość kwitnie, a Marcelina obok pracy w serialu, jest też popularną influencerką. Właśnie wrzuciła do sieci odważne zdjęcie.

Marcelina Ziętek na odważnym zdjęciu prosto z łóżka

Marcelina Ziętek jako osoba publiczna doświadczyła hejtu. O swoich przeżyciach opowiedziała w jednym z wywiadów.

Hejt zawsze mnie dotykał w dużo mniejszym stopniu niż teraz. Kiedyś to były jakieś pojedyncze słowa. (...) Teraz już mam wypracowane poczucie własnej wartości, to jest bardzo ważne, żeby mieć swoją pasję i najbliższych, którzy cię wspierają. I przede wszystkim nie zgadzać się na hejt. Nie można być ofiarą, trzeba albo blokować, albo jakoś działać. Ja teraz działam krokami prawnymi na tę falę, która mnie spotkała. Bo spirala nienawiści nakręca się tak, że kolejna i kolejna osoba pisze, wydaje się im, że są bezkarni, jeżeli się nie podpiszą, ale w sieci nikt nie jest anonimowy. To bardzo ważne, żeby młodzi ludzie o tym wiedzieli - mówiła Marcelina Ziętek.

Tym bardziej zaskoczyła, kiedy na jej profil na Instagramie wpadło nowe zdjęcie. Zdecydowała się pokazać bez grama makijażu, zaraz po opuszczeniu łóżka. Bardzo odważnie, zważywszy, że mogła w ten sposób narazić się na nienawistne komentarze. Jak wygląda? Zdjęcie w galerii.

  • Marcelina Ziętek pochwaliła się kuchnią w nowym domu
  • Piotr Żyła i Marcelina Ziętek
  • Piotr Żyła i Marcelina Ziętek
  • Piotr Żyła i Marcelina Ziętek
  • Piotr Żyła i Marcelina Ziętek
  • Marcelina Ziętek - partnerka Piotra Żyły
  • Marcelina Ziętek bez makijażu wprost z łóżka
[1/7] Marcelina Ziętek pochwaliła się kuchnią w nowym domu
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także