Marcela cały czas jednak stara się być w kontakcie ze swoimi fanami. Jest aktywna na Instagramie i to tam dzieli się tym, co dzieje się w jej życiu. Kilka tygodni temu zamieściła oficjalne oświadczenie, w którym zdementowała wszystkie plotki, które pojawiały się w mediach ze względu na to co ją spotkało. Prezenterka śniadaniówki odpoczynek od telewizji stara się wykorzystać jak najbardziej aktywnie. Kilka dni temu postanowiła wybrać się na dłuższy urlop. Od pewnego czasu w social mediach publikuje zdjęcia z gorącego kurortu, na których możemy podziwiać jej kuszące kształty w pełni. Okazuje się, że podczas wyjazdu towarzyszy jej niezły przystojniak.
Marcelina Zawadzka z nowym partnerem na wakacjach
Marcelina Zawadzka postanowiła odpocząć od medialnego szumu wokół swojej osoby i sytuacji związanej z pandemią. Wyjechała w tropiki, a zdjęciami chętnie chwali się w sieci. Okazuje się, że w tym samym kurorcie w meksykańskim Tulum przebywa także Natalia Siwiec z mężem i córeczką.
Mariusz Raduszewski dodał na swoim Instastory nagranie, na którym jego córeczka pluska się w basenie. Na zamieszczonym snapie widać również Marcelinę, która stoi w basenie razem ze swoim partnerem i oddaje mu namiętny pocałunek. Przystojny i dobrze zbudowany brunet od razu zwrócił naszą uwagę.
Już od jakiegoś czasu w mediach pojawiają się doniesienia o tym, że gwiazda spotyka się z tajemniczym Tomaszem, który nie jest związany z show-biznesem. Jak na razie Marcelina nie pochwaliła się jeszcze oficjalnie nowym związkiem. Na zamieszczonym przez męża Natalii Siwiec nagraniu widać jednak, że ich relacja ma się doskonale.