Jastrząb SerialeSerialowy przystojniak bierze ślub! Do sieci wypłynęły zdjęcia z szalonego wieczoru kawalerskiego

Serialowy przystojniak bierze ślub! Do sieci wypłynęły zdjęcia z szalonego wieczoru kawalerskiego

Serialowy przystojniak bierze ślub! Do sieci wypłynęły zdjęcia z szalonego wieczoru kawalerskiego
Justyna Mazur

11.07.2019 13:42, aktual.: 11.07.2019 14:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marcel Sabat jest już po wieczorze kawalerskim, którego przebieg relacjonował w mediach społecznościowych. Aktor wpadł na pomysł, by jego przyjaciele wybrali się wraz z nim na spływ kajakowy! Wszystko zorganizował przyjaciel młodego aktora, aktor Dawid Czupryński. Na pewno kojarzą go fani serialu Na Wspólnej, gdzie wciela się w postać Bruno Krawczyka. Impreza nie była wielka, raczej kameralna, ale też była bardzo udana, a Marcel entuzjastycznie dziękował kolegom:

- Dziękuję Panowie! Jesteście najlepsi! Było mega!

Ślub Marcela odbędzie się prawdopodobnie na początku sierpnia. Aktor podkreśla, że jest bardzo szczęśliwy w związku z Natalią.

Chcę być z Natalią do końca życia! Jest cudowną dziewczyną. Zawsze mogę na nią liczyć, daje mi dużo wsparcia... Dzięki niej mogę iść do przodu i się realizować – deklarował w wywiadzie.

Wybranka aktora już jako nastolatka pracowała w modelingu. Kilka lat mieszkała też w Mediolanie. Gdy wróciła do Polski, najpierw kierowała agencją modelek, potem zapragnęła prowadzić własny biznes. Otworzyła więc sklep ze sprowadzaną z Włoch odzieżą używaną luksusowych marek.

Marcela zaś pamiętają przede wszystkim fani filmu Kamienie na szaniec, gdzie wcielił się w rolę Zośki.

Marcel i Natalia poznali się trzy lata temu na imprezie u znajomych. Niedługo potem zostali parą, choć Marcel musiał się chwilę natrudzić, by przekonać dziewczynę do siebie. Aktor podkreśla, że dzięki wybrance jego życie przypomina piękny sen. I absolutnie nie chce, by on kiedykolwiek dobiegł końca.

Przypominamy, że w M jak miłość Marcel Sabat grał Darka, czyli byłego partnera Natalki Mostowiak (Marcjanna Lelek) oraz ojca jej jedynej córeczki Hani. Przepadł jednak, bo nie chciał wziąć odpowiedzialności za dziecko. Gdy chciał odzyskać Natalkę, było już za późno. Córka Mostowiaka związała się z leśniczym Frankiem (Piotr Nerlewski) i to z nim ułożyła sobie życie.

  • Marcel Sabat - wieczór kawalerski
  • Marcel Sabat i jego narzeczona Natalia Filipczuk
  • Marcel Sabat i jego narzeczona Natalia Filipczuk
  • M jak miłość, Darek (Marcel Sabat), Natalka (Marcjanna Lelek), Hania (Maja Marczak)
  • Slider item
  • Marcel Sabat - wieczór kawalerski
  • Marcel Sabat - wieczór kawalerski
[1/7] Marcel Sabat - wieczór kawalerski
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także