NewsyEx-mąż Jennifer Lopez wziął ślub z młodszą o 31 lat modelką. W sukni Diora wyglądała jak księżniczka! To jego czwarte podejście

Ex‑mąż Jennifer Lopez wziął ślub z młodszą o 31 lat modelką. W sukni Diora wyglądała jak księżniczka! To jego czwarte podejście

Marc Anthony po raz czwarty wziął ślub
Marc Anthony po raz czwarty wziął ślub
30.01.2023 20:40, aktualizacja: 30.01.2023 21:48

Marc Anthony (54 l.) pochodzi z latynoskiej rodziny z Nowego Jorku. W związku z tym tworzy w dwóch językach: angielskim i hiszpańskim. Wokalista ma na koncie dobrze przyjęte albumy i udział w wielu produkcjach filmowych. Równie ciekawe jest jego życie prywatne. W 1994 roku urodziła się jego pierwsza córka, Arianna. Jej matką jest Debbie Rosanda.

W 2000 roku muzyk po raz pierwszy stanął na ślubnym kobiercu. Jego wybranką była Miss Universe Dayanara Torres. Para doczekała się synów: Cristiana i Ryana. Cztery lata później Marc sformalizował związek z Jennifer Lopez, z którą ma bliźnięta: córkę Emmę i syna Maximiliana. Związek rodziców bliźniąt oficjalnie rozwiązano w 2012 roku.

Amerykanin o latynoamerykańskich korzeniach związał się potem z modelką Shannon De Limą. Ich ślub odbył się w 2014 roku na Dominikanie. Para była razem tylko przez dwa lata. Ku zdziwieniu fanów, Marc nie zraził się do instytucji małżeństwa. W weekend po raz czwarty ślubował kobiecie wierność małżeńską.

Marc Anthony po raz czwarty wziął ślub. Zdjęcia

Ślub odbył się w sobotę. Nową żoną Marca jest Miss Paragwaju, 23-letnia Nadia Ferreira. Kobieta jest młodsza od swojego wybranka o 31 lat. Zakochani poznali się w lutym 2022 roku, a już w marcu miały miejsce zaręczyny.

Para powiedziała sobie "tak" w Art Museum w Miami na Florydzie. Na liście gości figurowały nazwiska największych gwiazd. David Beckham, Victoria Beckham, Luis Fonsi, Salma Hayek – to niektóre z nich.

To, jak wyglądali Marc i Nadia, wiemy dzięki hiszpańskojęzycznemu magazynowi Hola!, który zamieścił w sieci ekskluzywne wideo z przygotowań do ceremonii. Panna młoda pokazała się w sukni od Diora. Koronkowa kreacja z odsłoniętymi ramionami, długim trenem i długim welonem doskonale się prezentowała. Piosenkarz poszedł do ołtarza w ciemnym garniturze i białej koszuli.

Dajcie znać, jak podoba się wam ślubny look nowożeńców.

  • Marc Anthony po raz czwarty wziął ślub
  • Marc Anthony po raz czwarty wziął ślub
  • Marc Anthony po raz czwarty wziął ślub
  • Marc Anthony po raz czwarty wziął ślub
  • Marc Anthony po raz czwarty wziął ślub
  • Jennifer Lopez - MET Gala 2008
  • Jennifer Lopez - MET Gala 2006
  • Jennifer Lopez w 2005 roku
[1/8] Marc Anthony po raz czwarty wziął ślub
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także