NewsyDzieci Jennifer Lopez na zdjęciu z przyrodnim bratem. Były mąż gwiazdy pokazał 18-letniego Ryana

Dzieci Jennifer Lopez na zdjęciu z przyrodnim bratem. Były mąż gwiazdy pokazał 18‑letniego Ryana

Jennifer Lopez z dziećmi, Marc Anthony
Jennifer Lopez z dziećmi, Marc Anthony
Elwira Szczepańska
10.01.2021 23:30, aktualizacja: 11.01.2021 02:15

Jennifer Lopez i Marc Anthony wzięli ślub 16 lat temu, a przed 12 laty w szpitalu na Long Island w Nowym Jorku przyszły na świat dzieci pary – Emme i Max. Po rozwodzie artyści podzielili się opieką nad bliźniętami. Starali się zrobić wszystko, aby skomplikowana sytuacja rodzinna nie wpłynęła na nich negatywnie. Po czasie widać, że udało im się stworzyć zgodną rodzinę patchworkową.

J.Lo i jej były mąż żyją w przyjaźni, a Alex Rodriguez, obecny narzeczony gwiazdy, także ma bardzo dobre relacje z muzykiem. Niejednokrotnie spotykają się podczas imprez szkolnych dzieci. Nawet opublikowali wspólne nagranie, na którym siedzą ramię w ramię na widowni i śpiewają wspólnie z występującymi na scenie bliźniętami piosenkę Dolly Parton I will always love you. Trzeba przyznać, że było to imponujące.

Bliźniaki Jennifer Lopez, Emme i Max, mają czworo starszego rodzeństwa. Ich ojciec Marc Anthony stara się, żeby między jego dziećmi panowały dobre relacje. Najwyraźniej udaje mu się to doskonale. Właśnie opublikował zdjęcie, na którym jego syn Ryan z małżeństwa z Dayanarą Torres, pozuje z rodzeństwem.

Marc Anthony pokazał syna. Zdjęcie Emme i Maxa z bratem

Jennifer Lopez i Marc Anthony rozstali się w 2014 roku po trzech latach separacji. Piosenkarka bardzo to przeżyła, nie opowiadała o tym zbyt wiele. Zrobiła to dopiero w swojej biografii.

Był piękny lipcowy dzień 2011 r. Marc i ja dopiero co świętowaliśmy siódmą rocznicę. Każdy, kto przyglądał się mojemu życiu, mógł pomyśleć, że wspaniale mi się wiedzie: miałam męża i dwoje pięknych dzieci, moja kariera szybowała w górę. W dodatku uznano mnie za najpiękniejszą kobietę świata. Ale moje życie wcale nie było udane. Mój związek się rozpadał, a ja byłam przerażona – napisała.

Mimo trudnego rozstania utrzymuje z byłym mężem bardzo poprawne relacje, a on stara się zrobić wszystko, żeby tego nie zepsuć. Co prawda ojcem na pełen etat nie jest dla żadnego z sześciorga swoich dzieci, ale w jednym z wywiadów powiedział, że one to doskonale rozumieją:

Dzięki Bogu, wszystkie moje dzieci wiedzą, że ich ojciec nie znosi etatu od 9 do 17… Rozumieją, że moja praca zabiera mnie z domu na długi czas – wyzał w People.

Stara się, jak tylko może, by okazywać dumę z ich osiągnięć i spędzać z pociechami jak najwięcej czasu. Właśnie niedawno opublikował zdjęcie ze wspólnego wypadu do centrum handlowego z Ryanem. Zrobił mu zdjęcie na tle plakatu byłej żony z Emme i Maxem.

Kiedy mój syn Ryan wpada na swojego brata i siostrę w centrum handlowym jajaja - napisał w relacji.

To rzadkie publikacje na jego profilu, ale pokazują, że mimo trudności, stara się pielęgnować relacje i nie opuszcza go dobry humor. Ryan w tym roku skończy 18 lat i jest owocem jego związku z modelką Dayanarą Torres, z która ma jeszcze 19-letniego Cristiana.

  • Ryan Anthony
  • Ryan Anthony (w środku)
  • Jennifer Lopez świętowała 12 urodziny dzieci. Jak wyglądało przyjęcie?
  • Jennifer Lopez świętowała 12 urodziny dzieci. Jak wyglądało przyjęcie?
  • Jennifer Lopez świętowała 12 urodziny dzieci. Jak wyglądało przyjęcie?
  • Jennifer Lopez świętowała 12 urodziny dzieci. Pokazała filmik
  • Marc Anthony pokazał syna
[1/7] Ryan Anthony
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także