NewsyMans Zelmerlow w Polsce! Znamy szczegóły wizyty zwycięzcy Eurowizji 2015

Mans Zelmerlow w Polsce! Znamy szczegóły wizyty zwycięzcy Eurowizji 2015

Mans Zelmerlow Sieradz 2016 kiedy, gdzie, bilety
Mans Zelmerlow Sieradz 2016 kiedy, gdzie, bilety
Karol
29.06.2016 14:43

To będzie pierwsza wizyta Mansa Zelmerlowa w Polsce od czasu wygranej na Eurowizji 2015. Ponad rok temu szwedzki wokalista zwyciężył konkurs z piosenką Heroes. Chociaż utwór zyskał ogromną popularność w naszym kraju (nagrodziliśmy go 12 punktami) to dotychczas Mans nie miał okazji zaśpiewać go na żywo dla polskiej publiczności. Na szczęście wszystko zmieni się już za miesiąc.

Gdzie i kiedy Mans Zelmerlow wystąpi w Polsce?

23 lipca 2016 Mans Zelmerlow wystąpi w Sieradzu w ramach Open Hair 2016. Gwiazdor da ponad godzinny koncert. Wykona swoje największe hity z Heroes i Cara Mia na czele. Zaśpiewa także ostatni singiel Fire In The Rain.

Po ile bilety na Open Hair Sieradz 2016 i gdzie kupić? Występ Mansa Zelmerlowa w Polsce będzie można obejrzeć za darmo. Wystarczy dojechać do Sieradza :)

Ile razy Mans Zelmerlow był w Polsce?

Koncert Mansa Zelmerlowa w Sieradzu będzie czwartą już wizytą wokalisty w naszym kraju.

Przypomnijmy, że Mans Zelmerlow na początku swojej kariery odwiedził Polskę trzy razy. Gwiazdor wziął udział w koncertach: Eska Music Awards, Hity na czasie i festiwalu w Sopocie, na którym walczył o Bursztynowego Słowika. Chociaż nie wygrał, zyskał sympatię Polaków, a swoim urokiem osobistym oczarował wówczas Magdę Mołek.

Wytwórnia Mansa wydała w Polsce album Stand By For..., z którego pochodzą przeboje Cara Mia i Brother Oh Brother. Jak na razie jest to jedyna płyta Szweda, która trafiła do polskich sklepów muzycznych.

Po ile bilety na koncert Mansa Zelmerlowa w Sieradzu?
Po ile bilety na koncert Mansa Zelmerlowa w Sieradzu?
Mans Zelmerlow w Polsce w 2008 roku
Mans Zelmerlow w Polsce w 2008 roku
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także