Jastrząb ZdrowieDietyZwycięzca Eurowizji złamał zasady swojej restrykcyjnej diety. Miał ku temu ważny powód

Zwycięzca Eurowizji złamał zasady swojej restrykcyjnej diety. Miał ku temu ważny powód

Mans Zelmerlow pokazał co je
Mans Zelmerlow pokazał co je
Milena Majek
09.02.2016 20:35, aktualizacja: 09.02.2016 20:56

Måns Zelmerlöw jest zwycięzcą ubiegłorocznej Eurowizji, która odbyła się w Wiedniu. Szwedzki wokalista zdeklasował rywali swoim wykonaniem piosenki Heroes.

Od tamtej pory interesują się nim wszyscy. Måns Zelmerlöw dużo koncertuje, a w związku z tym ciągle podróżuje. Ostatnio udał się do Australii. Trasa koncertowa nie była jednak jedynym pretekstem do odwiedzenia tego pięknego kraju. Måns wybrał się również na turniej Australian Open, gdzie kibicował najlepszym zawodnikom na świecie. Nie od dziś wiadomo, że szwedzki artysta uwielbia tę dyscyplinę sportu. To między innymi dzięki grze w tenisa może pochwalić się wspaniale wyrzeźbionym ciałem.

Zelmerlöw podkreśla, że na jego wygląd wpływa nie tylko sport, ale i restrykcyjna dieta. Tym razem złamał jej zasady. Måns opublikował na Instagramie zdjęcie, na którym objada się ciastkiem z kremem.

#ostatki #dieta #BiegWazów #fitness - napisał  

Okazuje się, że Måns podtrzymał szwedzką tradycję. Ciastko, które spożywa to semla. W Szwecji zajada się tą pszenną bułką, wypełnioną po brzegi słodką masą migdałową właśnie dziś, czyli w Tłusty Wtorek (nazywany przez Szwedów Fettisdagen). Semla serwowana jest w głębokim talerzu. Ponadto musi być zamoczona w gorącym mleku i przyozdobiona cynamonem. Taki deser jest bardzo kaloryczny. Jedna porcja to ok 500 kcal!

Jak widać, piosenkarz zamierza szybko spalić dodatkowe kalorie. Z opisu pod zdjęciem wynika, że weźmie udział w Biegu Wazów, czyli najstarszym i najbardziej prestiżowym wyścigu narciarskim w Szwecji, który odbędzie się w pierwszą niedzielę marca. Måns może pozwolić sobie na małe co nieco. W końcu ciało ma idealne.

Mans Zelmerlow pokazał co je
Mans Zelmerlow pokazał co je
Dieta Mansa Zelmerlowa
Dieta Mansa Zelmerlowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także