NewsyOdmieniona nie do poznania Mandaryna królowała na Różach Gali 2018 z partnerem! Wygląda jak młoda Kim Wilde!

Odmieniona nie do poznania Mandaryna królowała na Różach Gali 2018 z partnerem! Wygląda jak młoda Kim Wilde!

Mandaryna Róże Gali 2018 stylizacje zdjęcia
Mandaryna Róże Gali 2018 stylizacje zdjęcia
Kuba Górski
19.11.2018 21:41

Podczas dzisiejszej imprezy rozstrzygającej 16 edycję plebiscytu Róże Gali na czerwonym dywanie pojawiło się mnóstwo znakomitych osobowości z dziedziny polskiego kina, teatru, sportu, literatury oraz muzyki. Oprócz nominowanych do nagrody, na galę szturmem ruszyły także pozostałe gwiazdy i celebrytki, znane głównie z pierwszych stron magazynów kolorowych, jak również te które zdobią jedynie plotkarskie portale. Wśród znanych celebrytek kroczących po czerwonym dywanie znalazła się również Mandaryna.

Była żona Michała Wiśniewskiego swoją obecnością na Różach Gali 2018 wywołała prawdziwą sensację. Mandaryna pojawiła się oczywiście w towarzystwie swojego obecnego partnera, Pawła Wójcika. Jednak nie to wywołało zamieszanie. Marta zaprezentowała się bowiem pierwszy raz w nowej powalającej fryzurze autorstwa Kajetana Góry!

Celebrytka całkowicie zmieniła swój look! Na pierwszy rzut oka, Martę można pomylić ze światową gwiazdą lat 90. – Kim Wilde. Platynowy blond, długość do ramion, włosy lekko falowane. Tak teraz prezentuje się nowa fryzura Mandaryny.

Bez wątpienia Marta swoim nowym wizerunkiem wprawiła fotoreporterów w osłupienie. Wokalistka ubrana cała na czarno, wyglądała fenomenalnie, młodo i niebywale seksownie. Duży wpływ na taki efekt miał jej znakomity makijaż oraz zakochany w niej mężczyzna u boku.

 Sami zobaczcie, po prostu bomba!

  • Paweł Wójcik – partner Mandaryny
  • Stylizacja Mandaryny na Różach Gali 2018
  • Mandaryna przed wyjściem na Róże Gali 2018
  • Mandaryna i Paweł Wójcik – Róże Gali 2018
  • Róże Gali 2018: Mandaryna Marta Wiśniewska z partnerem
  • Mandaryna na Różach Gali 2018 w mocnym makijażu
  • Mandaryna w botkach z ćwiekami
[1/7] Paweł Wójcik – partner Mandaryny
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także