ExclusiveMama i siostra Filipa Chajzera w pierwszym wspólnym wywiadzie! Zdradziły nam tajemnice z życia prywatnego dziennikarza [WIDEO]

Mama i siostra Filipa Chajzera w pierwszym wspólnym wywiadzie! Zdradziły nam tajemnice z życia prywatnego dziennikarza [WIDEO]

Rodzina Filipa Chajzera, kto będzie?
Rodzina Filipa Chajzera, kto będzie?

05.06.2018 13:55, aktual.: 05.06.2018 15:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Filip Chajzer to jeden z najbardziej znanych dziennikarzy młodego pokolenia w polskim show-biznesie. Jest charyzmatyczny, zawsze uśmiechnięty, a przede wszystkim uwielbia wykorzystywać swoją popularność w serwisach społecznościowych do pomagania innym. Na gali finałowej plebiscytu Serce dla zwierząt pojawiły się mama Filipa, Pani Dorota, i jego siostra Weronika.

Debiutująca na salonach mama dziennikarza wyglądała jak gwiazda filmowa, chociaż, w rozmowie z reporterką Jastrząb Post, jej córka wyznała, że show-biznes to zupełnie nie ich świat:

Jesteśmy troszkę bardziej z boku. Mama to w ogóle. Zresztą ja też mam dystans. Nam jest troszkę ciężej – stwierdziła Weronika.

Kariera Filipa nabrała ogromnego rozpędu po tym, jak zrealizował słynny materiał dla Dzień Dobry TVN, w którym przedstawił blogerów w krzywym zwierciadle. Jego mama wyznała, że Filip zawsze był wyjątkowy i odznaczał się ogromną charyzmą:

Filip jest wyjątkowy, zawsze był. Zawsze inne dzieci w klasie dostawały dyplomy za osiągnięcia, a ja dostawałam podziękowanie za Filipa w ogóle. Zawsze był przedstawicielem każdej grupy, w której się znalazł. Klasy, czy na studiach. Chyba się wyróżnia po prostu.

A jakim jest bratem?

Jest wspaniałym bratem. Zrobił mi ostatnio niespodziankę, co było udokumentowane na YouTube'ie. Brat ideał po prostu.

Cała rozmowa poniżej:

  • Filip Chajzer i Małgorzata Walczak
  • Weronika Chajzer- siostra Filipa Chajzera ma swietną figurę
  • Weronika Chajzer na Instagramie
  • Filip Chajzer i Małgorzata Walczak
  • Filip Chajzer pokazał swoją ukochaną z imponującym już brzuchem ciążowym
  • Filip Chajzer promuje program Hipnoza w TVN
  • Weronika Chajzer - siostra Filipa
[1/7] Filip Chajzer i Małgorzata Walczak
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także