NewsyMały sukces Piotra Stramowskiego. Niewiele osób posiada tę umiejętność. Jest jednak i łyżka dziegciu

Mały sukces Piotra Stramowskiego. Niewiele osób posiada tę umiejętność. Jest jednak i łyżka dziegciu

Piotr Stramowski z partnerką
Piotr Stramowski z partnerką
20.08.2023 11:40

Piotr Stramowski potrafi cieszyć się życiem i świętować drobne sukcesy. Tym razem pochwalił się czymś niezwykłym. Wiedzieliście, że lubi takie wyzwania?

Sukces Piotra Stramowskiego

Aktor lubi dzielić się ze swoimi fanami fragmentami swojego życia. Niedawno pokazał, jak wygląda spacer z Helenką na plac zabaw, a teraz postanowił nie ukrywać swojego małego sukcesu.

Yasss!!! Drugiego dnia ćwiczeń, gdzieś pomiędzy zajmowaniem się dziećmi a robieniem siku, udało się!!! Ułożyłem kostkę Rubika!!! - napisał aktor w stories, dodając zdjęcie ułożonej kostki.

Trzeba przyznać, że to niezwykła umiejętność, którą nie każdy posiadł. Piotr Stramowski naprawdę może być z siebie dumny. Jednocześnie musimy przyznać mu dodatkowe punkty za szczerość, ponieważ uznał wyższość swojej partnerki i przyznał, że ona ułożyła kostkę jako pierwsza.

Partnerka Piotra Stramowskiego

Sam Piotr zaczął sobie układać na nowo. Już w listopadzie pisaliśmy o jego randce z blondwłosą Natalią. Kobieta ukończyła neurokognitywistykę i neuromarketing. Wcześniej zajmowała się scenografią na planie produkcji filmowych. To właśnie na jednym z nich poznała Stramowskiego.

Zakochani nie kryli się długo ze swoim uczuciem. Paparazzi przyłapali ich na kilku randkach jesienią, zanim pojawili się oficjalnie po raz pierwszy razem, na pokazie filmu Pokusa. Piotr Stramowski i Natalia wybrali się na przykład na wspólny spacer po warszawskiej Ochocie. Aktor miał na sobie pikowaną kurtkę, bluzę z kapturem i dresy, a jego wybranka – długi płaszcz i komplet składający się z bluzy i spodni dresowych. Zakochani wsiedli później do mercedesa aktora. Stramowski jeździł nim także po chodniku wyłączonym z użytku dla samochodów.

Piotr Stramowski z córeczką Heleną
Piotr Stramowski z córeczką Heleną
Piotr Stramowski z partnerką
Piotr Stramowski z partnerką
Obraz
Kasia Warnke i Piotr Stramowski
Kasia Warnke i Piotr Stramowski
Piotr Stramowski z nową partnerką
Piotr Stramowski z nową partnerką
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także