NewsyMałgorzata Socha przerwała milczenie w sprawie powrotu na plan "Przyjaciółek". Pierwszy oficjalny wpis po serii plotek

Małgorzata Socha przerwała milczenie w sprawie powrotu na plan "Przyjaciółek". Pierwszy oficjalny wpis po serii plotek

Małgorzata Socha - Przyjaciółki
Małgorzata Socha - Przyjaciółki
Elwira Szczepańska

17.08.2020 20:40, aktual.: 17.08.2020 21:18

Realizację serialu Przyjaciółki przerwano z powodu koronawirusa. Jakiś czas temu portale rozpisywały się na temat zakażonej gwiazdy. Podejrzenia szły w kierunku Małgorzaty Sochy. Magazyn Show w jednym z wydań informował wprost, że to ona ma COVID-19.

Gwiazda Przyjaciółek ma koronawirusa. Aktorka łagodnie przechodzi chorobę, a kwarantannę spędza w domu, tak jak cała ekipa serialu - głosiła okładka dwutygodnika.

Show skontaktował się również z agentem gwiazdy, Jerzym Gudejką:

Nie zaprzeczam, nie potwierdzam - oświadczył i dodał, że Małgorzata przechodzi chorobę łagodnie.

Sama gwiazda milczała.

Małgorzata Socha przerywa milczenie w sprawie powrotu na plan Przyjaciółek

W czerwcu ekipa Przyjaciółek wróciła do pracy nad kolejnymi odcinkami. Niestety nagrania szybko został jednak przerwane - okazało się, że u jednej z gwiazd potwierdzono zakażenie koronawirusem. Ze względów bezpieczeństwa licząca około 60 osób ekipa została poddana badaniom na obecność COVID-19. Potwierdzono chorobę u 8 osób, dalsze prace zostały więc wstrzymane do odwołania.

Na razie wszyscy jesteśmy przerażeni. Wciąż panuje pandemia, a mam wrażenie, że ludzie o tym zapominają. Wszyscy podpisaliśmy zobowiązanie, że w trakcie zdjęć nie przyjdziemy do pracy z objawami choroby i zachowamy szczególną ostrożność. Że nie będziemy w tym czasie uczestniczyć w dużych zgromadzeniach, chodzić na imprezy czy na siłownię. Pracujemy w maskach, dezynfekujemy ręce, przestrzegamy wszelkich zasad. Niestety, obserwuję, że aktorzy, którzy przecież nie mogą występować przed kamerą w maseczkach, często żyją dość swobodnie, nie zachowując reguł bezpieczeństwa – mówił reżyser serialu w Rzeczpospolitej.

Okazuje się, że fani serii mogą odetchnąć. Wygląda na to, że prace na planie zostały wznowione, bo na plan wróciła właśnie Małgorzata Socha, która z radością oznajmiła to fanom na Instagramie.

Kierunek @przyjaciolkipolsat#przyjaciółki #polsat #kręcimy #naplanie #poniedziałek #goodtobeback #workworkwork #onset #actorslife #selfietime #mondayvibes #mondaymood #happy #blondegirl #smile #comingsoon #excited #backstage #backstagesecrets

Jest entuzjazm w komentarzach. Fani nie ukrywają, że nie mogą się doczekać nowych odcinków. Swoim postem Małgosia Socha sprawiła wielka radość entuzjastom Przyjaciółek.

Małgorzata Socha wraca na plan Przyjaciółek
Małgorzata Socha wraca na plan Przyjaciółek
Kuba Wesołowski i Małgorzata Socha
Kuba Wesołowski i Małgorzata Socha
Kuba Wesołowski i Małgorzata Socha
Kuba Wesołowski i Małgorzata Socha
Małgorzata Socha wybrała się na Mazury
Małgorzata Socha wybrała się na Mazury
Joanna Koroniewska, Małgorzata Socha
Joanna Koroniewska, Małgorzata Socha
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także