NewsyNajpierw uczta, a potem... Małgorzata Socha pokazała boczki. Jest nad czym pracować?

Najpierw uczta, a potem... Małgorzata Socha pokazała boczki. Jest nad czym pracować?

Małgorzata Socha
Małgorzata Socha
24.11.2023 16:00

Małgorzata Socha pracuje ciałem, a zatem dba bardzo mocno o swoją sylwetkę. Niejednokrotnie dzieliła się z fanami zdjęciami i filmikami z siłowni, gdzie w pocie czoła walczy o zgubienie kolejnych kalorii.

Małgorzata Socha na siłowni

Aktorka stara się dbać o swoją sylwetkę i zdrowie poprzez ćwiczenia fizyczne. Kiedy pogoda jej na to pozwala, rozkłada matę do ćwiczeń nawet w ogrodzie. Co może być bowiem przyjemniejszego niż ćwiczenia w słońcu i na świeżym powietrzu?

Małgorzata Socha na poważnie ćwiczy także na siłowni. Wybiera różnego rodzaju zajęcia sportowe, by zadbać o każdą partię ciała. Fani są pod wrażeniem tego,j jak gwiazda ćwiczy.

  • Już wiem skąd bierze się taka figura pozdrawiam i życzę miłego wieczoru.
  • Ależ ma Pani super figurę.
  • wspaniale i zdrowo! – chwalą.

Grzeszki Małgorzaty Sochy

Od czasu do czasu gwiazda pozwala sobie jednak na niewielkie grzeszki i zajada się pysznościami, bez myślenia o tym, jakie to może mieć konsekwencje dla sylwetki. Niedawno Małgosia wrzuciła do sieci zdjęcia, które pokazywały jej kolację. Trzeba przyznać, że wszystko wyglądał o bajecznie. Niestety, były też konsekwencje.

Kolejne zdjęcie przedstawiało bowiem Małgorzatę Sochę w stroju do ćwiczeń. Gwiazda pokazała, że ma dystans do siebie i ogromne poczucie humoru. W powiększeniu bowiem zaprezentowała wylewające się ze spodni boczki. Okazuje się, że nie ma przyjemności bez takich rezultatów. Małgosia na pewno zlikwiduje wszelkie nadmiary dzięki treningom, do których się przykłada. A nawet jeśli nie... To kto powiedział, że w tym wydaniu także nie zachwyca?

Jesteście fanami aktorki?

Małgorzata Socha
Małgorzata Socha
Małgorzata Socha
Małgorzata Socha
Małgosia Socha na siłowni
Małgosia Socha na siłowni
Małgosia Socha na siłowni
Małgosia Socha na siłowni
Małgorzata Socha w ogrodzie
Małgorzata Socha w ogrodzie
Małgorzata Socha
Małgorzata Socha
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także