Gwiazda zdradziła naszej reporterce, że zdała prawo jazdy za drugim razem. Oczywiście podczas pierwszego egzaminu Małgorzata Socha zupełnie "bez powodu" została odesłana na poprawkę.
Gwiazda zdradziła, że od razu miała samochód. Jak tylko odebrała prawo jazdy kupiła sobie auto za swoje zaoszczędzone pieniądze. Miała wtedy 22 lata. Nie był to mercedes, ale trochę mniej komfortowy opel :)
Dziś Socha nie musi martwić się o to, czym będzie jeździć. Niejedna firma chętnie sprezentowałaby Małgorzacie najnowszy model, by ta firmowała markę swoim nazwiskiem.