Ja tak naprawdę nie myślę o trzecim dziecku, ale co się wydarzy to nie wiem. Ja w ogóle cenię sobie, że mam rodzinę i cieszę się, że mam tą odskocznię. Na pewno wprowadza w moim życiu taki fajny balans. Lubię być aktorką, lubię być na planie, lubię być z ludźmi, lubię być z Wami, lubię udzielać wywiadów i czasami się odkurzyć i założyć jakąś sukienkę i się pomalować. Ale bardzo lubię też być mamą, lubię być w kuchni, lubię gotować, lubię piec. Ta dwoista, troistość nie przeszkadza mi.
Trzeba przyznać, że trójka dzieci to nie lada wyzwanie. W związku z tym postanowiliśmy zapytać Małgorzatę o to, jak wygląda podział obowiązków w jej domu. Okazało się, że para idealnie się uzupełnia:
Jesteśmy przede wszystkim taką parą, która się świetnie uzupełnia.
Cała rozmowa poniżej: