NewsyMałgorzata Socha zdradziła swój sekret idealnej sylwetki

Małgorzata Socha zdradziła swój sekret idealnej sylwetki

Małgorzata Socha
Małgorzata Socha
Natalia Brzostowska

03.10.2015 12:57, aktual.: 04.10.2015 01:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Małgorzata Socha jest osobą, której obecność budzi duże zainteresowanie mediów. To wszystko za sprawą urody aktorki i jej zmysłu modowego. Stylizacje Sochy często są trafione i podobają się ludziom. Socha jest również mamą 2-letniej, a jej sylwetka nadal jest nienaganna. Agnieszka Jastrzębska spotkała aktorkę na najnowszym pokazie kolekcji Łukasza Jemioła. To była wielka impreza, z potężnym tortem upieczonym specjalnie na tę okazję przez Magdę Gessler.

No właśnie... Jak tutaj się oprzeć pokusie i w imię idealnej sylwetki go nie spróbować? No właśnie nie można i potwierdza to również Socha:

Staram się mimo wszystko nie objadać. W związku z tym sobie mogę pozwolić wtedy, jak jest taka okazja, żeby zjeść pyszny tort.

Takiej figury można pozazdrościć. Okazuje się jednak, że Małgorzata Socha na co dzień zwraca uwagę na to, co i jak je. Najważniejszym posiłkiem dnia dla niej jest śniadanie, bez względu na to, czy jest w domu czy w pracy:

Ja jestem wyznawczynią tej teorii, że śniadanie to jest podstawa diety i że to musi być najbardziej solidny posiłek w ciągu dnia i gdzieś tak do godziny 12, 13 można sobie pozwolić na wszystko, a później to już trzeba coraz bardziej się oszczędzać. a później iść spać

-dokończyła z żartem.

No i oczywiście czasami trzeba pozwolić sobie też na tort w późnych godzinach ;) Zobaczcie materiał:

30-09-2015 Warszawa

Gwiazdy na pokazie Lukasza Jemiola fot. P.Kibitlewski

fot. P.Kibitlewski/ONS
30-09-2015 Warszawa Gwiazdy na pokazie Lukasza Jemiola fot. P.Kibitlewski fot. P.Kibitlewski/ONS
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także