NewsyShow: "Małgorzata Socha zarażona koronawirusem". Jest komentarz aktorki

Show: "Małgorzata Socha zarażona koronawirusem". Jest komentarz aktorki

Małgorzata Socha ma koronawirusa?
Małgorzata Socha ma koronawirusa?
Zuza Maciejewska
20.07.2020 14:00, aktualizacja: 07.09.2020 13:36

Epidemia koronawirusa w Polsce nie odpuszcza. Mimo że rząd złagodził niektóre z obostrzeń, a spora grupa osób wróciła do pracy, liczba zakażonych osób wciąż rośnie. Wśród nich jest gwiazda serialu Przyjaciółkio czym poinformował Fakt i co potwierdził reżyser produkcji w rozmowie z Rzeczpospolitą:

Podpisaliśmy zobowiązanie, że w trakcie zdjęć nie przyjdziemy do pracy z objawami choroby i zachowamy szczególną ostrożność. Że nie będziemy w tym czasie uczestniczyć w dużych zgromadzeniach, chodzić na imprezy czy na siłownię. Pracujemy w maskach, dezynfekujemy ręce, przestrzegamy wszelkich zasad. Niestety, obserwuję, że aktorzy, którzy przecież nie mogą występować przed kamerą w maseczkach, często żyją dość swobodnie, nie zachowując reguł bezpieczeństwa – „Rzeczpospolita” cytuje reżysera serialu.

Fakt donosił, że niedawno u kolejnej gwiazdy wykryto koronawirusa. To nie koniec złych wiadomości. Być może część obsady zostanie poddana kwarantannie, a to przesunie termin emisji nowych odcinków.

Show: "Małgorzata Socha jest zarażona COVID-19"

U kogo wykryto koronawirusa? Produkcja i pr Polsatu nie ujawniają konkretnych nazwisk zarażonych gwiazd. Na nieco odważniejszy krok zdecydował się magazyn Show, który w poniedziałkowym wydaniu informuje na okładce, że to "Małgorzata Socha jest zarażona COVID-19":

Gwiazda Przyjaciółek ma koronawirusa. Aktorka łagodnie przechodzi chorobę, a kwarantannę spędza w domu, tak jak cała ekipa serialu — informuje dwutygodnik na okładce.

Show skontaktował się z agentem gwiazdy, Jerzym Gudejką:

Nie zaprzeczam, nie potwierdzam", oświadczył i dodał, że Małgorzata przechodzi chorobę łagodnie. Ostatnim szczęśliwym momentem w życiu rodziny aktorki było świętowanie 12. rocznicy ślubu z Krzysztofem. Teraz choroba na dobre ją uziemiła — czytamy w magazynie.

Informator magazynu donosi, że aktorka na planie pojawiła się z rzekomo dyskretnymi objawami choroby na początku lipca:

Zapewne myślała, że to osłabienie, a może po prostu nie chciała pozbawić gaży koleżanek i kolegów po miesiącach przestoju. Jednak 11 lipca u Sochy potwierdzono testem obecność COVID-19. Dwa dni później zawieszono zdjęcia na planie. Zrobiono kolejne testy i już było wiadomo, że choruje jeszcze kilka osób z ekipy — donosi dwutygodnik.

Show, powołując się na swojego informatora, sugeruje, że blady strach padł także na kolegów Sochy z serialu BrzydUla, gdzie aktorka wciela się w jedną z głównych bohaterek:

 Ostatnie zdjęcia miała pod koniec czerwca. Wtedy była zdrowa — czytamy na łamach magazynu.

Tygodnik informuje przy okazji, jak wygląda na planie Na dobre i na złe:

Na szczęśćie plotką jest, że wirus szerzy się też w Na dobre i na złe, gdzie pracuje Mateusz Janicki, który w Przyjaciółkach wciela się w kochanka bohaterki Sochy, Ingi. Ostatno nie mieli wspólnych scen.

Gazeta zwróciła uwagę na postawę Toma Hanksa, który nie ukrywał przed fanami informacji o swojej chorobie.

O noszenie masek w miejscach publicznych zaapelował ostatnio Tom Hanks, jeden z ozdrowieńców, który nie zwlekał z poinformowaniem fanów o tym, że on i jego żona padli ofiarą koronawirusa.

Małgorzata Socha o koronawirusie na planie Przyjaciółek

Małgorzata Socha na temat koronawirusa w Przyjaciółkach wypowiedziała się nie na łamach Show, Twojego Imperium – warto dodać, że obie gazety trafiły do sprzedaży tego samego dnia.

Nie zdradzę, kto zachorował, to dane poufne. Jest pandemia, każdy może zachorować.

Dziennikarze bezpośrednio spytali aktorkę, czy to ona jest zakażona:

Aktorka odmówiła odpowiedzi na pytanie, czy chodzi o nią (tak podał portal Gala.pl), ale dodała, że zdjęć do BrzyUli, gdzie też gra, nie zawieszono – donosi tygodnik.

O tym, że nowe odcinki są wciąż realizowane, potwierdzają osoby związane z produkcją powracającego na ekrany serialu TVN-u:

Praca na planie przebiega bez zakłóceń. Małgosia Socha miała zdjęcia w czerwcu. Teraz według harmonogramu pojawi się pod koniec lipca - podaje tygodnikowi Karolina Izert, producentka serialu.

Chociaż pracę na planie BrzydUli trwają, zdjęcia do nowego sezonu Przyjaciółek zostały wstrzymane na bliżej nieokreślony termin.

Małgorzata Socha wybrała się na Mazury
Małgorzata Socha wybrała się na Mazury
Małgorzata Socha
Małgorzata Socha
Małgorzata Socha z dwiema torbami przed studiem Pytania na śniadanie
Małgorzata Socha z dwiema torbami przed studiem Pytania na śniadanie
Małgorzata Socha w Pytaniu na śniadanie
Małgorzata Socha w Pytaniu na śniadanie
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także