NewsyScenarzyści "Na Wspólnej" zafundowali widzom makabryczne zakończenie wątku Gosi Sochy. Ten horror przebił nawet śmierć Hanki w kartonach!

Scenarzyści "Na Wspólnej" zafundowali widzom makabryczne zakończenie wątku Gosi Sochy. Ten horror przebił nawet śmierć Hanki w kartonach!

Małgorzata Socha
Małgorzata Socha

29.11.2022 13:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Małgorzata Socha to aktorka, której nie trzeba specjalnie przedstawiać. Sławę przyniosła jej rola Zuzanny Hoffer w serialu Na Wspólnej. To niejedyna fabuła z jej udziałem. Talent gwiazdy mogliśmy też podziwiać w produkcjach, takich jak: Weekend, Och, Karol 2, Śniadanie do łóżka, BrzydUla, Wkręceni 2, Być jak Kazimierz Deyna, S@motność w sieci.

W ostatnich tygodniach 42-latka mocno zaskoczyła fanów, informując, że po 16 latach jej przygoda z Na Wspólnej dobiega ku końcowi. W rozmowie z Faktem wytłumaczyła, że jest to podyktowane jej troskami w życiu prywatnym. Chce mieć więcej czasu dla męża i trojga dzieci: Zofii, Barbary oraz Stanisława. Najmłodsze dziecko, syn, w tym roku obchodził czwarte urodziny.

Dla mnie było to bardzo trudne i długo się wahałam, bo byłam bardzo zżyta z produkcją, z aktorami. Poczułam jednak, że muszę zacząć robić coś innego i potrzebuję więcej przestrzeni na życie rodzinne. Musiałam z czegoś zrezygnować, żeby zachować życiowy balans. Nie można mieć wszystkiego – wyjaśniła.
To jest kolejny krok. Ja myślę, że to jest taka decyzja, którą było mi bardzo trudno podjąć, ale z drugiej strony, to też jest taki wyjątkowy dla mnie projekt i myślę, że będzie mi trudno tak do końca zrezygnować. Grałam tam 16 lat, Myślę, że widzowie zżyli się z moją postacią. Ja myślę, że jestem gotowa na nowe wyzwania – otworzyła się.

Wywiad z odtwórczynią roli Zuzi obejrzycie poniżej.

Małgorzata Socha odchodzi z Na Wspólnej. Tragedia na ekranie

Super Express ujawnił, w jaki sposób scenarzyści zakończą wątek Zuzanny w serialu. Bohaterka telenoweli padnie ofiarą wypadku i trafi do szpitala. Zanim nastąpi zgon, będzie się znajdowała w śpiączce. W tym czasie jej partner, Kamil Hoffer (w tej roli Kazimierz Mazur), wpadnie w ciąg alkoholowy. Problemy emocjonalne mężczyzny spotęguje fakt, że jego kochanka zajdzie w ciążę.

Spodziewaliście się tak makabrycznego finału historii Zuzi? Przy tym nawet śmierć Hanny Mostowiak (w tej roli Małgorzata Kożuchowska) z M jak miłość to "mały pikuś".

  • Małgorzata Socha pokazała córki podczas przygotowań do szkoły
  • Małgorzata Socha. Jesienny spot Polsatu
  • Małgorzata Socha - 11. urodziny Vitkac
  • Na Wspolnej, odcinek 2927
foto: TVN/Radek Orzel
Malgorzata Socha
  • Małgorzata Socha – pokaz Dawida Wolińskiego 2022
  • Na Wspólnej, Zuza (Małgorzata Socha), Kamil (Kazimierz Mazur)
  • Małgorzata Socha z córkami – Zosia z lewej i Basia z prawej
  • Na Wspólnej, Zuza (Małgorzata Socha), Kamil (Kazimierz Mazur)
[1/8] Małgorzata Socha pokazała córki podczas przygotowań do szkoły
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także