Niestety, telewizja nie przekazała jeszcze dalszych informacji nt. szykowanego programu. Gosię zaangażowano za to do poprowadzenia Top of the Top Sopot Festival.
Rozenek i Krupńska ujawniają tajemnicę Michała Szpaka
Gosia w pierwszy dzień festiwalu pojawiła się w programie Dzień dobry wakacje. W trakcie rozmowy z Ewą Drzyzgą i Krzysztofem Skórzyńskim ujawniła sekret jednego z uczestników imprezy – Michała Szpaka. Oczywiście, zrobiła to przez przypadek.
Prowadzący odpuścili dopytywanie, kogo miała na myśli Gosia. Prawda i tak wyszła na jaw. W dalszej części rozmowy Paulina Krupińska, również obecna w studiu, ujawniła:
Gdy Rozenek to usłyszała, powiedziała Krupińskiej, że przecież miały o tym nie mówić.
Mleko się rozlało i media jednoznacznie odebrały to jako zapowiedź duetu Szpak i Kozidrak.