NewsyMałgorzata Rozenek z nową posadą. To będzie jej wielki debiut w takiej roli. Właśnie pochwaliła się szczegółami!

Małgorzata Rozenek z nową posadą. To będzie jej wielki debiut w takiej roli. Właśnie pochwaliła się szczegółami!

Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek
Krystyna Miśkiewicz
28.07.2023 21:30

Małgorzata Rozenek od ponad dekady jest jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd w show-biznesie. Zawodową drogę związała ze stacją TVN, gdzie debiut przed kamerami zaliczyła w roli prowadzącej program Perfekcyjna Pani Domu. Od tamtej pory nie może narzekać na brak zawodowych propozycji, a w zeszłym roku udało jej się spełnić wielkie marzenie. Celebrytka dołączyła do grona gospodarzy Dzień Dobry TVN.

Małgosia w śniadaniówce pojawiała się przez rok u boku Krzysztofa Skórzyńskiego. Od samego początku nie miała łatwo i spotkała się ze sporą krytyką widzów. Ostro jednak wzięła się do pracy i szlifowała między innymi nienaganną dykcję pod okiem logopedy.

Niestety stacja po roku podjęła decyzję o roszadach w programie i Małgosia wraz z czworgiem innych prowadzących, straciła posadę w porannym paśmie. Stacja w pożegnalnym oświadczenia przekazała, że niebawem ponownie zobaczymy ją przed kamerami. Właśnie pochwaliła się nową pracą!

Małgosi Rozenek-Majdan w imieniu całej redakcji życzymy kolejnych zawodowych sukcesów. Bardzo dziękujemy za czas spędzony z nami w “Dzień Dobry TVN”. Już wkrótce poinformujemy o jej nowym programie.

Małgorzata Rozenek pochwaliła się nową pracą

Małgosia Rozenek po tym, jak ogłoszono jej rozstanie z Dzień Dobry TVN jest w ciągłych rozjazdach. Gwiazda najpierw wybrała się na rodzinną wyprawę kamperem, następnie z mężem i starszymi synami poleciała do Hiszpanii, niemal natychmiast po powrocie przekopała walizki i udała się na ślub przyjaciół na Bali, a obecnie przebywa z przyjaciółkami we Francji.

W sierpniu jednak będzie musiała więcej czasu spędzić w Polsce, bo czeka ją nowe zawodowe wyzwanie. Celebrytka będzie jedną z prowadzących Top of the Top Sopot Festival. Na scenie pojawi się 21 sierpnia wspólnie z Gabi Drzewiecką, Pauliną Krupińską, Julią Wieniawą Olą Filipek i Anną Senkarą.

O wszystkim Gosia poinformowała fanów w social mediach. Czekacie na jej sceniczny debiut?

  • Małgorzata Rozenek poprowadzi festiwal w Sopocie
  • Małgorzata Rozenek
  • Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek (AKPA)
  • Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek (AKPA)
  • Małgorzata Rozenek
  • Małgorzata Rozenek
  • Małgorzata Rozenek
  • Małgorzata Rozenek
[1/8] Małgorzata Rozenek poprowadzi festiwal w Sopocie
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także